Žena si koupila svůj vysněný dům. Pod tapetami ji ale čekalo překvapení –⁠ ručně malované postavy z pohádek

Ženě se konečně podařilo najít dům, který si vysnila. Při jeho rekonstrukci narazila na zvláštní věc, jež byla ukryta pod tapetami.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Velké procento lidí touží po tom, vlastnit rodinný domek se zahrádkou. Pro jiné je zase snem bydlet v bytě či karavanu. Když ale člověk najde své vysněné obydlí, dělá vše pro to, aby se mu tam dobře žilo, a chce si jej přetvořit k obrazu svému. V dnešní době je však koupě nemovitosti i její rekonstrukce finančně velice náročná, a tak si to může dovolit opravdu málokdo. Mladé ženě a její rodině se však tento sen splnil, navíc je v něm čekalo velké překvapení.

Konečně našla svůj vysněný dům

Carly Rebecca strávila měsíce hledáním dokonalého domova pro sebe a svou rodinu. Stále hledala nemovitosti na internetu, ale s žádnou z nabízených nebyla spokojená. Na jedné jí vadila střecha, na druhé zase okna. Manžela její věčná nespokojenost doháněla k šílenství. Až jednoho dne narazila na dům, který se jí líbil. Konečně ho našla. Sice zde byla nutná rozsáhlá rekonstrukce, ale to jí nevadilo. Byla rozhodnutá, že právě tohle je obydlí, které si vysnila.

Dům tedy koupili a než se přestěhovali, pustili se do oprav a rekonstrukce. Když Carly začala odstraňovat tapety ze stěn, objevila něco neobvyklého. Při jejich strhávání v první místnosti se postupně objevovaly nádherné obrazy Disney postaviček. Na zdi byla znázorněna Sněhurka, postavy z pohádky Kráska a zvíře nebo Malá mořská víla. Carly byla těmito obrazy ohromená a rychle zavolala svého manžela, aby mu mohla toto krásné překvapení ukázat.

Z jednoho z pokojů měla hrůzu

Poté vzala do ruky telefon, celou scenerii natočila a později sdílela na sociálních sítích. Pod tímto videem se rychle objevila spousta obdivných komentářů. Mnoho z komentujících napsalo, že se určitě jedná o ručně vytvořené malby. Byly opravdu nádherné, do detailu propracované a jasně barevné. Carly nemohla uvěřit tomu, že něco tak hezkého mohl původní majitel schovat pod nános tapet. Když je začala strhávat i v druhé místnosti, s napětím očekávala, zda se na zdech něco objeví i tam.

Jak se ukázalo, překvapení na ni čekalo i v druhé místnosti. Zde však zůstala jako opařená, protože z kreseb na zdi měla hrůzu. Po odstranění tapet se jí totiž naskytl pohled na duchy, hřbitov a netopýry namalované na stěnách. Tyto malby v ní nevyvolávaly žádné pozitivní asociace, právě naopak. Běhal jí z nich mráz po zádech. Její děti poté měly strach do tohoto pokoje vůbec vejít. Působilo to opravdu strašidelně.

@xcarlyrebeccax Second room ! Please tell me someone knows what that drawing is #fyp #foryou #newhouse #home #mamof3 #proud #room2 #hiddenart ♬ Aesthetic – Tollan Kim

Po zveřejnění obou videí na TikToku jí internetoví uživatelé upozornili ještě na jeden docela důležitý detail. Podle nich byly obrázky mírně odlišné od původní Disney produkce. Například princezna Jasmína z pohádky Aladdin byla na zdech namalována jako běloška, zatímco v pohádce měla hrdinka snědou pleť. Další věc, která upoutala pozornost diváků videa byla skutečnost, že Bella z pohádky Kráska a zvíře vypadá v rozpacích, že tančí se zvířetem. Skoro to vypadá, jako by od něj chtěla utéct. Sami se můžete na tyto kresby na natočeném videu podívat.

Co říkáte na tyto schované kresby?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články