Manžel nečekaně zemřel na bolest zubů. Žena všechny varuje, problémy přišly náhle, už mu nebylo pomoci. Dejte si pozor

Muž a zároveň otec dvou mladých dívek nečekaně zemřel na problémy se zuby, které nastaly náhle. Doktoři dělali, co mohli. Ovdovělá manželka se rozhodla příběhem varovat.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena se rozhodla varovat příběhem svého muže, na kterého dnes zbyla už jen bolestná vzpomínka. Stav našich zubů je totiž úzce spjat s celkovým zdravím našeho organismu. Tato tragédie se stala hlavně kvůli podcenění vážnosti zubních problémů, které u muže nečekaně nastaly. Sice se může zdát, že vás pouze trochu bolí zuby, ale zdravotní stav se kvůli nim může rychle zvrtnout. Tohle neštěstí je toho důkazem.

Nečekaná bolest dolní čelisti a zubů

Vadim Anatolijevič Kondratyuk a Nataliya Kondratyuk byli oba původem z Ukrajiny, ale své mládí strávili v Kalifornii. Už jako teenageři se setkali poprvé na mši svaté. Po nějaké době se dali dohromady. Po pár letech vztahu se v roce 2012 vzali a nedlouho poté se jim narodila nejdříve jedna a následně i druhá dcera. Společně je vychovávali a všichni spolu žili šťastně.


i

Vadim, kterému bylo v tuto dobu pouhých 26 let, pracoval jako řidič kamionu. V osudný moment, kdy zjistil, že něco není v pořádku, byl zrovna na cestě do New Yorku. V jednu chvíli v průběhu jízdy z ničeho nic ucítil silnou bolest v dolní čelisti. Bylo to sice nepříjemné, ale nedával tomu velkou váhu. Kvůli nepohodlí však raději zastavil v Oklahomě u zubaře. Ten mu oznámil, že má v ústech infekci, jedná se o zánět a je potřeba nasadit antibiotika.

Po antibiotikách měly problémy ustoupit

Své tehdy 22leté manželce sdělil tuto nepříjemnost, ovšem ani jeden z nich neměl tušení, co se z toho vyklube. Antibiotika ze začátku zabírala a bolest opravdu začala ustupovat. Zlepšení však nemělo dlouhého trvání a po určité době se vše dostalo do ještě horšího stavu než na začátku. Když zásilku konečně doručil na určené místo v New Yorku, byl již téměř k nepoznání. Ústa mu natekla a na tváři se mu vytvořila zřetelná boule.


iZdroj fotografie: Depositphotos

V tuto chvíli se již cítil příliš slabý, než aby se zase sám vrátil domů do Utahu. Naštěstí se mohl obrátit na svého bratra, který se k němu připojil a pomohl mu s řízením. Cestu domů sice bratři zvládli, ovšem Vadim přijel už v hrozném stavu. Jeho zdraví a život už visely na vlásku. Dýchání se pro něj stalo obtížným a brzy již bylo naprosto nad jeho síly. Bylo jasné, že muž okamžitě potřebuje lékařskou pomoc.

Nečekaná tragédie a úmrtí mladého otce

Bratr Vadima vzal do místní nemocnice, kde byl muži okamžitě podán kyslík, aby nedošlo k mozkové mrtvici. Po těchto prvotních opatřeních pro záchranu jeho života bylo nutné vyřešit příčiny. Proto byl převezen do Salt Lake City, kde stálo větší zařízení. Zde mu nasadili silnější antibiotika a dialýzu. Pomoc však přišla pozdě, protože v dané chvíli již infekce byla rozšířená až v plicích a krvi.


iZdroj fotografie: Pixabay

Manželka svého muže ještě zastihla v nemocnici, ale zanedlouho po společném setkání zemřel. Zanechal za sebou dvě malé dcerky a manželku, kterým bude navždy scházet. Žena se rozhodla jeho příběh sdílet s celým světem, aby upozornila na vážnost problémů se zuby. Jakákoli bolest nikdy nesmí být brána na lehkou váhu. Každý, kdo pocítí sebemenší nepohodlí v ústech, by pro své vlastní dobro měl navštívit zubaře.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 840 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí