Zatímco spí, děti se starají o domácnost: Pavlína váží 148 kg a chce změnit celý svůj život

V nejnovější řadě televizní show se objevila poněkud kontroverzní soutěžící, která má svérázné názory na výchovu i postoj k životu. Diváky její chování šokovalo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rodiče používají nejrůznější metody k tomu, aby se jejich potomkům dostalo dobré výchovy. Ne vždy jde ale o všeobecně kladně přijímaný přístup. Jedna z účastnic televizní show, která pomáhá lidem s nadbytečnými kily změnit dosavadní životní styl, vyvolala svými kontroverzními názory pořádné pozdvižení na sociálních sítích. Pětatřicetiletá obézní matka totiž přiznala, že děti se starají o domácnost, zatímco ona lenoší.

Obézní matka váží 148 kilogramů

U našich severních sousedů je televizní pořad Kanapowczynie docela populární. Vystupuje v něm pět žen trpících obezitou, které bojují za své zdraví, mění stravovací návyky a hubnou pod vedením kvalifikovaného osobního trenéra. Podle webu TVN mohou diváci sledovat jejich každodenní životy, problémy i pokroky v hubnutí. Jednou z účastnic letošní řady je pětatřicetiletá Paulina z Dolního Slezska, která má svérázný přístup k výchově.

obezita

Morbidně obézní žena vážila téměř 300 kg. Podívejte se, jak vypadá po náročném hubnutí

Matka tří dětí, která pracuje jako prodavačka v obchodě, trpí obezitou III. stupně. Kvůli své zálibě v pokrmech z rychlého občerstvení se dostala až na váhu 148 kilogramů. Není schopná si sama ani obout boty. S každodenními činnostmi jí musí pomáhat děti. Poněkud neortodoxní přístup Pauliny k potomkům i životu a její chování vyvedlo z míry ostatní rodiče, kteří show sledují.

Máma lenoší a děti vaří a uklízejí

Televizní diváci se totiž dozvěděli, že si účastnice pořadu o hubnutí, která chce změnit svůj život, až tak moc neláme hlavu s tím, co její děti chtějí a potřebují. „Upřímně řečeno si s nimi ani neumím hrát,“ cituje Paulinu web Parenting. Její ratolesti se naopak doma musejí pořádně otáčet. Zatímco matka spí, pomáhají s úklidem nebo třeba vaří. Pečují i o matku, která kvůli svým 148 kilogramům potřebuje jejich pomoc.

Kanapowczynie

Ważąca 148 kg Paulina musi prosić dzieci o pomoc w zakładaniu butów 😟 A brak samodzielności to tylko jeden z problemów wynikających z jej skrajnej otyłości⚠️ Jakie są Waszym zdaniem najgorsze skutki nadwagi? Co jeszcze tracimy mając alarmująco wysokie BMI? 🤔Zapraszamy do dyskusji! Powtórki wczorajszego premierowego odcinka: 📺Czwartek 23:05 📺Piątek 18:05 📺Sobota 14:45 📺Niedziela 20:00

Zveřejnil(a) Kanapowcy / Kanapowczynie – program TTV dne Středa 6. března 2024

 „Když jdu v šest hodin do práce, no tak děti budím v pět ráno, aby mi prostě pomohly obléct ponožky nebo boty,“ dodala. Na tom, že se děti starají o ni i o domácnost, nevidí nic špatného. „Jen se mi do toho nechce. Jsem radši, když někdo něco udělá za mě, protože proč bych se měla snažit já,“ uvedla v pořadu. Její vystupování nadzvedlo diváky. Někteří se domnívají, že takoví lidé by neměli mít děti. Podle jiných by se Paulina měla vzpamatovat nebo vyhledat psychologickou pomoc.

Co říkáte na to, jak se matka chová k dětem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články