Nadějná zpěvačka nás tragicky opustila v pouhých 31 letech. Chvíle hrůzy popsali její fanoušci

Publikum bylo svědkem tragické smrti mladé zpěvačky, která zemřela přímo při jednom ze svých koncertů.

Úmrtí svíčka a květina i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Po celém světě žije obrovské množství talentovaných zpěváků a hudebníků, o nichž má tušení jen málokdo. Mnoho z nich netouží po slávě a showbyznysu, a tak si zpívá jen pro radost či při rodinných příležitostech, jiní jsou teprve na začátku své hvězdné kariéry. Podobně na tom byla i mladá zpěvačka, která ale tragicky zesnula, a to přímo při jednom ze svých koncertů.

Upadla a zůstala ležet bez hnutí na podlaze

Čínu zasáhla obrovská tragédie, jelikož zesnula jedna z tamních velmi talentovaných zpěvaček. Při koncertu, který probíhal v domově důchodců, se stalo velké neštěstí. Zpěvačka sem byla pozvána jako doprovodný program při příležitosti oslavy 90. narozenin jednoho z obyvatel domova. Dle webu Mirror odzpívala dvě písně, a když zpívala další, omylem si přišlápla své dlouhé šaty, neudržela rovnováhu a upadla, přičemž se uhodila do hlavy.

Po nešťastném pádu zůstala bezvládně ležet na podlaze, píše web CNNprima. Okamžitě k ní přispěchali přítomní zdravotníci, kteří začali s masáží srdce. Několik desítek minut se ji snažili resuscitovat před zraky šokovaného publika a vrátit zpět k životu. Nakonec byla převezena do nemocnice, kde i přes včasnou péči lékařů zemřela. Do hudebního nebe tak náhle odešla v pouhých jednatřiceti letech.

Přesná příčina úmrtí není známa

Média neuvedla jméno ani žádné jiné bližší informace k totožnosti zemřelé zpěvačky. Jediné, co sdělila, bylo, že si daný den žena stěžovala na nevolnost a celkovou slabost. Přesnou příčinu jejího úmrtí určí až soudní pitva, která bude v nejbližších dnech provedena. S její tragickou a nečekanou smrtí se nemůže smířit nikdo z jejích rodinných příslušníků a přátel. Sociální sítě zaplavily komentáře vyjadřující upřímnou soustrast zarmoucené rodině a přátelům.

smrt zpěvačky iZdroj fotografie: Depositphotos

Je tedy otázka, zda za zpěvaččinu smrt může silný úder do hlavy způsobený pádem, nebo nějaké skryté onemocnění. Spekulace a domněnky už ji ale zpět k životu nepřivedou. Tato tragická událost zasáhla mnohé, stejně jako nečekané úmrtí mladého talentovaného sportovce, jehož životní příběh jsme na DámskémDeníku již popisovali. Takto mladých životů je obrovská škoda.

Jaká je podle vás příčina její smrti?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články