Tragicky zahynul sportovní talent. Bůh si ho k sobě vzal v příliš nízkém věku

Velká tragédie zasáhla českobudějovický volejbalový klub. Nadaný hráč tragicky zemřel v pouhých 24 letech. Jeho památku uctili minutou ticha.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Smutná zpráva zasáhla nejen rodinu, ale také spoluhráče a kamarády z VK Jihostroj České Budějovice. Martin Jindra zemřel v pouhých 24 letech. Klub oznámil jeho úmrtí na facebookových i webových stránkách. Nadějný volejbalista byl také u prozatím posledního mistrovského titulu Jihostroje z roku 2019. Přátelé mu věnují vzpomínky v komentářích.

O úmrtí informoval volejbalový klub

„S hlubokým zármutkem oznamujeme volejbalové rodině, že nás navždy opustil Martin Jindra. Zemřel za tragických okolností v pouhých 24 letech. V našich vzpomínkách navždy zůstane jako nadaný volejbalista, kamarád a především skvělý člověk,“ informoval o úmrtí mladého hráče klub na svých stránkách VolejbalČB. Rodině a všem pozůstalým vyjádřil klub také upřímnou soustrast.

Martin Jindra prošel všemi mládežnickými kategoriemi Jihostroje. Nakrátko se díky svému talentu probojoval i do A-týmu, se kterým v roce 2019 také slavil dosud poslední titul tohoto jihočeského klubu. Do sezony 2021/22 nastupoval Martin Jindra ještě za prvoligový tým EGE, následně dal před další volejbalovou kariérou přednost studiu. „Památku talentovaného volejbalisty uctí lidé minutou ticha na začátku sobotního extraligového klání, v němž budějovický Jihostroj nastoupí proti týmu z Ústí nad Labem,“ uvedl web BudějckáDrbna.

Přátelé vzpomínají i v komentářích na Facebooku

„Byl to skvělý člověk a úžasný kamarád, který nikdy neodmítl pomoci s čímkoliv. Byl to neuvěřitelný volejbalista s nádherným talentem, a i když začal později, tak se velmi rychle stal oporou dorostu našich mládežnických družstev. Dodnes si pamatuji jeho akce na Českém poháru žáků, kdy hrál na bloku a já poprvé viděl jeho herní talent, který byl bezesporu úžasný,“ citujeme část vzpomínky, již připojil v komentářích Vojtěch Zach.

Poslední rozloučení se zesnulým volejbalistou proběhlo 8. prosince v kostele sv. Jana Nepomuckého v Českých Budějovicích. Škoda tohoto nadějného mladíka, který měl celý život před sebou. Bohužel smrt si někdy bere i ty, kteří by ještě umírat neměli. Na Dámském Deníku jsme také informovali o úmrtí zpěváka, jenž zemřel v pouhých 28 letech. Kousl ho jedovatý pavouk.

Co říkáte na tuto tragédii?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články