Tragédie a radost zároveň: Jeho manželka zemřela při dopravní nehodě, zanechala po sobě to nejcennější

Při dopravní nehodě zemřela mladá žena, která byla těhotná. V nemocnici oznámili jejímu muži tragickou zprávu, ale zároveň pro něj měli radostnou novinu.

svíčky na pohřbu i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Nikdo na světě si nemůže přesně naplánovat svůj život až do posledního detailu. Z tohoto důvodu se stává, že se člověku do cesty postaví velmi těžký moment, který nečekal, a musí se s ním poté vyrovnat. Bohužel ale bývají i situace, se kterými se člověk jen tak nevyrovná a do konce života na ně nezapomene. Tento muž přišel o svou těhotnou ženu. Když dorazil do nemocnice, sdělili mu lékaři tuto tragickou zprávu, ale zároveň zjistil i cosi radostného.

Život nelze předvídat

I když si mnoho lidí v dnešní době může zajít za věštkyní a poprosit ji o to, aby jim řekla něco o jejich budoucnosti, ne každý člověk takovým osobám věří a ne každý si to vyzkouší. Nikdo si dopředu nemůže naplánovat, co přesně se stane, protože život se vyvíjí velmi rychle a na život každého člověka mají vliv různí lidé a okolnosti. Z tohoto důvodu by se člověk měl připravit i na situace, které by mohly nastat, aby z nich poté nebyl překvapený a neovlivnilo to negativně kvalitu jeho života.

Na některé situace se ale jednoduše připravit nedá. Příkladem může být třeba smrt mladé osoby, ať už na následky onemocnění, nebo z důvodu cizího zavinění. V každém případě je pro pozůstalé velice těžké se smířit s tím, že odešel člověk, který měl ještě celý život před sebou. Podobně na tom byl mladý Honza, který čekal se svou manželkou potomka. Jednoho dne mu ale zavolali z nemocnice.

Tragická událost změnila Honzův život

Honza byl se svou manželkou Andreou velice šťastný. Užíval si každého dne, který s ní mohl strávit. Zároveň očekávali za několik měsíců příchod jejich syna. Jednoho dne se však Andrea vydala autem na cestu a v osudný moment zastavila na semaforu. Jakmile padla zelená, rozjela se do křižovatky, kde však její cesta skončila. Ze strany do ní totiž narazilo další auto, v němž seděl řidič, který ujížděl před policií. Andrea byla ihned převezena do nemocnice, kam zavolali i Honzu.

sanitka iZdroj fotografie: Depositphotos

Smutná a radostná zpráva

Po příjezdu do nemocnice byl Honza velmi rozrušený a zajímalo jej, zda jeho žena i dítě jsou naživu. Od lékařů se však dozvěděl, že Andrea zemřela. Zároveň mu sdělili, že se jim podařilo zachránit jejich syna Tomáše. I když se dítě narodilo předčasně, bylo zdravé. Zdrcený Honza trávil po smrti své ženy a narození svého syna každý den v nemocnici, kde se lékaři o předčasně narozené miminko starali.

Tomu se však naštěstí dařilo dobře, a tak pro Honzu bylo útěchou alespoň to, že mu po jeho ženě zbylo něco tak krásného. Nejtěžší však pro něj bylo, že po smrti své ženy musel napsat příbuzným o tom, jak jeho úžasná žena, která rozdávala radost a rady všem okolo, zemřela. Ve zprávě pro všechny ostatní také uvedl, že po sobě zanechala předčasně narozeného syna. Tato zpráva byla jistě pro všechny zdrcující, ale zároveň radostná.

Jaký trest byste dali muži, který způsobil smrt mladé ženy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články