Strašidelnější snímek z ultrazvuku už neexistuje: To, co na něm žena viděla, šokovalo celý svět

Mladá budoucí maminka se opravdu vyděsila, když si pořádně prohlédla fotografii z ultrazvuku. A není se co divit, klidný by nezůstal asi nikdo.

vyšetření ultrazvukem i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vývoj technologií postupně vnesl do zdravotnictví vymoženosti, o kterých si lidé v dřívějších dobách mohli nechat jen zdát. Ultrazvuk je jednou ze zobrazovacích metod, která umožňuje získat obraz orgánů nacházejících se uvnitř těla. Mimo jiné se využívá i u těhotných žen k monitorování zdravého vývoje plodu. Nadšení rodiče si také mohou záznam z ultrazvuku odnést domů. Tento mladý pár však ultrazvukový snímek jejich dítěte opravdu vyděsil.

Když si ho důkladně prohlédli, málem omdleli

Teprve šestnáctiletá Sophie Scottová z anglického města Tyneside zažila pořádný šok. S partnerem Stevenem Robertsem čekali jejich první dítě. Na jedné z kontrol u lékaře se dozvěděli, že budou mít holčičku, a nechali si pořídit její snímek, který si odnesli domů. Když si však Scott fotografii miminka důkladně prohlédl, málem spadl na zem.

Za hlavou holčičky, která je na snímku patrná, je totiž něco děsivého. Hlava, která nejvíce připomíná mimozemšťana, tak jak si jej představujeme, má špičatý tvar a velké černé zornice. Když Sophii ukázal, co vidí, i ona se vyděsila. Obzvlášť proto, že její bývalý partner byl nadšenec do mimozemšťanů a démonů. Chvíli tak uvažovala, jestli na ni nemohl seslat nějakou kletbu.

Je to přehlédnuté dvojče?

Po několika racionálních úvahách však naznali, že se jistě jedná jen o zvláštní náhodu a otočili celou situaci v žert. Viděli jsme, jak se za dítětem objevily další oči a hlava. Vypadalo to jako mimozemšťan. Bála jsem se, že mimozemšťan sní mé dítě. Měla jsem bývalého přítele, který na existenci mimozemšťanů věřil, takže mě tím nakazil,“ řekla Sophie později novinářům.

snímky z ultrazvuku iZdroj fotografie: Freepik

Stále v nich však zůstal hlodat červíček, jestli se náhodou nejedná o přehlédnuté dvojče, a na další kontrole samozřejmě celou záležitost konzultovali s lékařem. Ten je však ujistil, že jde skutečně jen o hru světla a stínů, i když uznal, že snímek vypadá děsivě. Ani dvojčata Sophie pod srdcem nenosí a může se bez obav těšit na příchod zcela zdravé holčičky.

Jak byste na takový snímek reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články