Sotva dospělá dívka šla spát jako vždy. Když se probudila, okamžitě musela do nemocnice

Mladá dívka neměla žádné tušení, že je podruhé těhotná. Že bude dvojnásobnou maminkou zjistila až ve chvíli, kdy měla svou dceru přivést na svět.

nemocniční pokoj i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Příběh 18leté dívky Emmalouise Leggate je jako stvořený pro natočení filmu nebo sepsání knihy. To, co se jí přihodilo, byste nevymysleli ani v nejdivočejších snech. Představte si, že jdete spát s plochým bříškem, probudíte se a do hodiny rodíte. Je to neuvěřitelné, ale přesně to se stalo mladé Emmalouise, která neměla ani tušení, že je podruhé těhotná.

Těhotenství zjistila až při porodu

Jak informoval web Mirror, Emmalouise neměla žádné ranní nevolnosti, žádné zvláštní chutě na jídlo, ani necítila, že by její dcera v břiše kopala. Absenci menstruace si vysvětlovala jako vedlejší účinek užívání antikoncepce. Jediné, čeho si všimla, byl mírný nárůst tělesné hmotnosti, což může být také následek pilulek proti otěhotnění. Nic tedy nenasvědčovalo tomu, že by měla být opět těhotná. Toho si všimla, až když šlo do tuhého, tedy v době porodu.

Její babička Louise Ford běžela do porodnice, ale vše se seběhlo tak rychle, že Emmalouise to na porodní sál ani nestihla. Svou dceru přivedla na svět na parkovišti jen 45 minut poté, co zjistila, že je těhotná. Dítě pojmenovala Ciara Louise a naštěstí vše dobře dopadlo. Holčička je zdravá a silná. Doma na ni čekal tatínek Sean a sestřička Caoimhe.

těhotenské břicho iZdroj fotografie: Freepik

Dítě bylo umístěno příliš nízko

Ačkoli mladá žena nepociťovala žádné výrazné příznaky typické pro těhotenství, zjistit, že čekáte dítě až při samotném porodu, se stále zdá jako nemožné. Otázkou tedy zůstává, co na to samotní lékaři. Ti uvádějí, že vše nasvědčuje tomu, že se Ciara narodila v termínu a nedostatečný růst těhotenského bříška připisují faktu, že holčička byla umístěna blízko dolní části zad.

Naštěstí ale vše dobře dopadlo a maminka i dcera se těší dobrému zdraví. Byly ponechány 2 dny v porodnici, aby byly zajištěny veškeré kontroly a testy, a když nic nenasvědčovalo tomu, že by s dítětem bylo něco v nepořádku, Emmalouise byla s dcerou propuštěna domů, jak uvádí server DailyMail. Dnes už jsou obě sestry mladé slečny, které dělají svým rodičům i prarodičům velkou radost.

Přestože se příběh Emmylouise zdá jakkoli neuvěřitelný, rozhodně není jediný. Vzpomínáte si, jak jsme v DámskémDeníku psali o ženě, která porodila v letadle, aniž by tušila, že je těhotná? Cestou na Havaj za asistence letušek přivedla na svět zdravého chlapečka.

Jaký netradiční příběh o těhotenství znáte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články