Žena nevěděla, že je těhotná a porodila v letadle za asistence letušek. Neuvěřitelný příběh se šťastným koncem

Tato žena porodila svého chlapečka v letadle. Novopečená maminka neměla ani ponětí, že je těhotná. Přečtěte si příběh ženy, která porodila cestou na Havaj.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Příběh této matky je neobvyklý hned ze dvou důvodů. První je ten, že porodila v letadle a druhý je, že vůbec netušila, že několik měsíců nosí pod srdcem nový život. Žena totiž o těhotenství neměla nejmenší ponětí. Žena však měla obrovské štěstí, v letadle s ní letěli také zdravotníci, kteří pomohli jejímu synovi na svět.

Slyšeli jsme někoho volat lékaře

Žena měla štěstí. V letadle ji s porodem pomohli lékař a tři novorozenecké sestry, které shodou okolností cestovali v letadle. Žena porodila svého syna Raymonda, když byla ve 29. týdnu těhotenství. Žena o tom, že je v sedmém měsíci gravidity neměla sebemenší ponětí. Porod nakonec nebyl tak hrozivý, jak by se na první pohled mohlo zdát. „Byli jsme asi v polovině letu, když někdo volal lékaře,“ řekla jedna ze zdravotních sester v letadle.

iZdroj fotografie: Pixabay

Malý Raymond se narodil v pouhých sedmi měsících, tudíž lékaři museli nasadit improvizovaný arzenál. K řezání a zavázání pupeční šňůry museli použít tkaničky. Profesionálové byli vynalézaví a duchapřítomní. Do mikrovlnné trouby daly nahřát láhve, které pak vyhřály postele upravené pro dítě. Pomocí inteligentních hodin pak změřili jeho srdeční frekvenci. Díky tomu udrželi novorozence na živu celé tři hodiny letu.

Doktor se o dítě bál

Lékař přiznal, že počítal minuty. Trvalo opravdu dlouhé tři hodiny, než bylo dítě i jeho maminka převezené do nemocnice. Žena, která porodila v letadle způsobila pochopitelně rozruch. Naštěstí však většina cestujících zůstala klidných. Po přistání byla maminka se svým děťátkem převezená do nemocnice v Honolulu. Všichni zdravotníci z letadla plakali. Žena jim totiž řekla, že se stali součástí její rodiny a všechny jsou tety a strýček dítěte.

iZdroj fotografie: Pixabay

Příběh této matky ukázal takzvané popřené těhotenství. Nejde o nemoc, ale o to, že psychika někdy vládne tělu a brání mu v určitých věcech. Ženy, které prožily odmítnuté těhotenství jsou většinou emocionálně nevýrazné a tento jev skrývá prvky, které mohou souviset s depresí. Každá situace vyžaduje hledání jedinečného příběhu, aby bylo možné pochopit popření těhotenství.

Zdroj: The Indian Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články