Když ještě byla v bříšku, maminka jim neustále zpívala. Když se dvojčata narodila, začala zpívat také

Lidé často ke svým dětem mluví už v momentě, kdy jsou v bříšku. Existuje opravdu mnoho příběhů, které dokazují, jak důležité je tuto věc dělat.

Dvojčata v košíku i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Téměř každý rodič mluví ke svému dítěti i v momentě, kdy je teprve v bříšku. Neví, zda jim vůbec bude rozumět, ale doufají, že jejich slova uslyší. Přesně to dělala i maminka, která čekala dvojčata. Namísto toho, aby k nim mluvila klasickým způsobem, rozhodla se, že jim v průběhu celého těhotenství bude zpívat. Ačkoliv si nemyslela, že by to mělo na její dvojčata nějaký vliv, nakonec se ukázalo, že to byl skutečně dobrý nápad. Utvrdila se v tom už několik dní po porodu.

Zpívala jim celé těhotenství

Pokud zhlédnete toto roztomilé video dvojčat, která jsou naprosto okouzlena zpěvem své matky, jistě vám vykouzlí úsměv na tváři. Tento záznam získal miliony zhlédnutí a rychle se začal šířit po celém světě. Možná jste i vy zpívali svým dětem ještě před jejich narozením. Podle odborníků je mluvení k nenarozeným dětem mnohem důležitější, než se může zdát. Právě to často dokáže dítě ovlivnit, což dokazuje i video této maminky.

Toto rozhodně nečekala

Je úžasné sledovat, jak si tato dvojčata pamatují melodii, kterou jim maminka broukala. S nadšením naslouchají své mamince, jak jim zpívá pro ně dobře známou píseň. Kdyby mohla, jistě by se do zpěvu také zapojila. Jejich reakce jsou rozkošné. Mají široké úsměvy, ale také výrazy ohromení a zvědavosti, které vyjadřují, že si spojují tuto melodii s něčím známým. Odpověď na jejich zvědavost zná jejich maminka velmi dobře – právě tuto píseň jim pravidelně zpívala, když děti ještě byly v bříšku. 

Roztomilé video s dvojčátky

Kromě roztomilých miminek si nelze nevšimnout také hlubokého a úžasného hlasu matky. Toto video potvrzuje to, co již dlouho ví mnoho odborníků – děti v bříšku vnímají své okolí velmi dobře, a dokonce jsou schopné si zapamatovat, co během pobytu v bříšku slyšely. Na video dvojčat, kterým maminka zpívá, se můžete podívat níže. Věříme, že stejně jako většině lidí, i vám bude připadat velmi roztomilé. 

Co na toto roztomilé video říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články