Dvojčata porodila ve stejný den, ačkoli obě měla odlišný plánovaný termín. Věří, že mají zvláštní propojení

Přestože termín porodu měla každá ze sester v odlišný den, nakonec se všechno odehrálo jinak. Dvojčatům se během silné bouře narodily dcery ve stejné nemocnici a ve stejný den.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Dvojčata sdílejí zvláštní pouto. Stává se, že je tak silné, že navzájem emocionálně nebo fyzicky cítí, co jejich sourozenec prožívá. Také není neobvyklé, že i když nejsou spolu, provádějí stejné činnosti, objednávají si stejné jídlo v restauraci nebo cítí nevysvětlitelnou potřebu zavolat tomu druhému a vezmou do ruky telefon právě ve chvíli, kdy jim jejich dvojče volá. Ve světě dvojčat se prostě dějí neobvyklé věci. Může se klidně stát, že dvojčata ve stejný den i porodí.

Porodila během ledové bouře

Porodit dítě je úžasný zážitek. V případě dvojčat Celci a Delci z amerického městečka Clarksville to bylo o to výjimečnější, že se stala maminkami ve stejný den. V nemocnici dokonce měla pokoje hned vedle sebe a s hodinovým odstupem porodila dcery Esme a Noelle. Termín porodu měly obě nastávající matky začátkem února, dělilo je osm dní. Miminko Celci se mělo narodit 6. února a Delci 14. února.

Nakonec obě ženy porodily 31. ledna téměř současně. Jejich malé dcerky tak budou slavit narozeniny ve stejný den stejně jako jejich maminky. Jde o velmi ojedinělou událost, která byla navíc umocněna tím, že se porod odehrál během ledové bouře. Byla tak silná, že guvernérka Sarah Huckabee Sandersová dokonce byla nucena vyhlásit stav nouze. Je možné, že nervozita žen mohla uspíšit porody, přesto novopečené maminky věří, že jde o jejich zvláštní propojení.

Jejich životy jsou na jedné vlně

Když dvojčata Celci a Delci zjistila, že jsou těhotná, byla šťastná. Sestry spolu mohly prožít devět speciálních měsíců, čelit vzestupům a pádům těhotenství a nakonec zažít i společné mateřství. Životy většiny dvojčat jsou nevysvětlitelně jedinečně synchronizované. Případ novopečených matek je překvapivější i proto, že původně měly rodit v odlišné dny. Není ale zcela jasné, zda právě v jejich případě jde o zesílené spojení, které dvojčata mívají.

Dvě těhotné ženy iZdroj fotografie: Depositphotos

Něco podobného se odehrálo v roce 2016 v Utahu. Jednovaječná dvojčata Kerri Bunkerová a Kelli Wallová měla termín porodu dva týdny po sobě. Unikátnější na jejich příběhu je, že obě ženy porodily také jednovaječná dvojčata. Pouto těchto sester je ještě silnější. Obě bydlí ve stejné ulici a učí na stejné základní škole. Kelli otěhotněla uměle, zatímco Kerri přirozeně. Že je těhotná zjistila, až když si z rozmaru koupila těhotenský test.

Co říkáte na příběh dvojčat, která porodila ve stejný den?

Zdroj: NewYorkPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články