Lucie Borhyová má jasno: Takhle bude vypadat její svatba

Moderátorka Lucie Borhyová svým fanouškům prozradila, jakou má představu o svatbě se svým partnerem. Budou rovnou dvě!

Lucie Borhyová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Populární moderátorka Lucie Borhyová je už sedm let šťastná ve vztahu s partnerem Michalem Smečkou, právníkem z Brna. Michal je trochu pan tajemný – vyhýbá se komunikaci s médii a ani nesdílí podrobnosti ze svého soukromého života na sociální sítě. Že jsou ale spolu jako dvě hrdličky potvrzuje sama Lucie a rovnou sdělila, jak by mohl vypadat jejich svatební den, kdyby Michal před svou vyvolenou poklekl na koleno.

Tři prsteny a zatím žádná svatba

Lucie měla několik vážných vztahů, nikdy ale žádný z nich neskončil manželským slibem. Vypadá to, jako kdyby jí stav manželský nebyl přán. Kuriózní však je, že má doma tři svatební prstýnky, protože již třikrát byla požádána o ruku! Nejdříve se vyslovil profesionální golfista Alan Babický, podruhé řecký podnikatel Niko Papadikas, se kterým má moderátorka syna Lucase. Potřetí sportovní komentátor Michal Hrdlička, který je otcem její dcery Lindy. S žádným partnerem však Lucie nikdy nedošla před oltář, jejich cesty se v partnerství vždy rozdělily.

S právníkem Michalem Smečkou to však vypadá slibně. Mají společnou domácnost, jezdí spolu na krásné dovolené a vypadá to, že si po všech stránkách výborně rozumí. Lucka se nedávno zasnila a pro bulvár Aha! prozradila, jak by mohl vypadat její svatební den. A protože by se jednalo o její první svatbu, není žádná troškařka a svatby by chtěla rovnou dvě!

Na pláži a pro rodinu

Lucka by totiž ráda zažila romantickou svatbu se svým partnerem na pláži a také by ji ráda oslavila se svojí nejblizší rodinou a s nejstaršími příbuznými: „Vždycky se mi líbila představa svatby v zahraničí. Taková ta romantická. Jít po pláži bosa, mít rozevláté šaty, vítr ve vlasech… Na druhou stranu bych tam nemohla pozvat úplně všechny nejbližší. Přece jen máme v rodině i starší lidi, a to by už třeba nemohli letět letadlem. Takže by ty svatby musely být asi dvě! Jedna tady, a jedna jen pro nás s partnerem,“ sdělila deníku Lucie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Jen budoucnost ukáže, jestli se Lucii její svatební vize splní. Nedávno také nepřímo naznačila, že si se svým partnerem umí představit i třetí dítě: Děti miluju, umím si to ještě představit,“ svěřila se webu Super.cz. Fanouškům tak nezbývá než čekat, zda se dříve u Lucie dočkají svatebních zvonů nebo dětského pláče.

Jakou jste měli svatbu vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články