Lucie Borhyová se pochlubila dokonalým tělíčkem v plavkách. Miluje tropické teploty a moře

Moderátorka Lucie Borhyová potěšila své fanoušky fotografií od moře. Na dovolenou si zajela s dětmi během Velikonoc.

Lucie Borhyová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Součástí postavení veřejně známé osobnosti je také propagovat svůj vzhled a životní styl. Hvězdy se tak nejčastěji dostávají na titulní stránky bulvárních plátků, když zveřejní svou fotografii z tropického ráje. Zvlášť, když je v Čechách stěží deset stupňů a ráno mrazíky. Nic naplat, tak to prostě je. Fanoušky tentokrát potěšila svým tělem moderátorka Lucie Borhyová.

Velikonoce s dětmi

Borhyová se již v minulosti nechala slyšet, že miluje moře a sluníčko. V tom se shoduje pravděpodobně s většinou populace. Lidé po celé zemi mají za sebou oslavu Velikonoc. Někde se slavilo, jinde se barvila vajíčka a pekli beránci, případně se ke svátkům vůbec nepřihlíželo. Moderátorka zvolila cestu úprku před vymrskáním pomlázkami a zajela si do tropů.

U té příležitosti pořídila fotografii, jak leží na pláži v modrých dvoudílných plavkách a opaluje se. Nejde ani o první, ani poslední fotografii, na které by byla spoře oblečená. Se svou postavou je spokojená a obecně bývá pokládána za krásnou ženu s dokonalým tělem. Na samotné Velikonoce však také nezapomněla a s dětmi dodržela alespoň pár tradic.

Nemovitost v zahraničí

Společně malovali vajíčka a upekli beránka. V rozhovoru k dovolené uvedla: „Letos nám vyšlo i pár volných dní k tomu se ohřát a nabít energii u moře. Doufám, že přivezu sluníčko a teplé počasí konečně i do Česka.“ Borhyová je jednou ze spirituálně založených osobností. Myslí si, že v minulých životech žila v přímořských státech, kde bylo právě již popsané podnebí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Některé ze slavných osobností řeší toto nutkání koupí nemovitosti v exotických krajinách. Jako například na Bali nebo na Kanárských ostrovech. To však Borhyová nemá v úmyslu. Stále je pro ni přednější Česká republika. A to hlavně kvůli školní docházce jejích dětí a práci v televizi. Obyvatelé České republiky tak dále čekají na jarní počasí, které měla z dovolené přivézt.

Jak se vám líbí fotografie moderátorky?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů