Jitka Čvančarová promluvila o konci kariéry. Dává herectví navždy sbohem?

Herečka Jitka Čvančarová si jako magistra umění dokáže představit i jinou profesi. Vary ji neokouzlily, právě naopak.

Jitka Čadek Čvančarová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Každoroční návštěva herečky Jitky Čvančarové ve festivalových Varech vyvolává bouřlivé reakce. Je tomu tak hlavně kvůli specifickému výběru modelu, který herečka vynese na červený koberec. Dosud šlo pokaždé o poměrně objemné a barevné modely, které fanoušci a diváci nepovažují za zrovna ideální. Tentokrát se však objevily také spekulace o změně kariéry.

Divák naprostým hlupákem

Herečka Jitka Čvančarová je známá svým smyslem pro humor. Nejvíce září v rolích semetrik a podobně negativních postav scénářů. Čvančarovou znají diváci z mnoha filmů i seriálů. Mezi ty nejznámější patří například film Střídavka nebo Hádkovi. Kromě toho se však také objevila v Četnických humoreskách, v seriálu Doktor Martin nebo v Kukačkách od České televize.

Herečka se však vyjádřila, že není se současným filmovým průmyslem zrovna spokojená. Svůj obrázek na věc si udělala přirozeně až po návštěvě Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Později prohlásila, že dnešní průmysl považuje diváka za naprostého hlupáka. Její slova uvádí deník Aha!. Tento fakt stále více nutí herečku k tomu, aby uvažovala nad změnou své profese.

Ztráta soukromí

V takovém prostředí jednoduše nechce pracovat. Na rozdíl od ostatních celebrit se ztráty své práce nebojí. Dokázala by si představit i jiný způsob obživy. Před svým jménem nese také titul magistra umění. Stinnou stránkou herectví je nepochybně ztráta soukromí. Tento negativní aspekt celé profese si převážná část veřejnosti neuvědomuje, když herectví obdivuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený jitka cvancarova (@jitkacvancar_official)

Dalo by se říci, že se herci dělí do dvou skupin, přičemž jedna z nich pozornost potřebuje a přitahuje a pro druhou je rozhodně nežádoucí. Všechny veřejně známé osobnosti nestojí o fotografování při každé sebemenší příležitosti, kdy vyjdou ze svých domovů. Stejně tak nestojí o zveřejňování informací o svých rodinách a přátelích. Bulvární plátky si přesto mnohdy neberou servítky.

Ve kterém filmu máte Čvančarovou nejraději?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články