Herečka Jitka Čadek Čvančarová promluvila o svém manželství. Rozvod se prý nekoná

Oblíbená herečka už nechtěla dále nečinně přihlížet spekulacím o rozpadu jejího manželství s tanečníkem Petrem Čadkem.

Jitka Čadek Čvančarová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nedávno se objevily spekulace o rozpadu manželství herečky Jitky Čadek Čvančarové a jejího manžela tanečníka Petra Čadka. Herečka oslavila třiadvacátého března své pětačtyřicáté narozeniny. Její manžel je o rok mladší. Kolem vztahu veřejně známého páru vyvstalo poslední dobou několik otazníků, které svědčily o nějakém probíhajícím problému.

Nepřímé vyjádření

Manželé Čadkovi nebyli spolu viděni po dobu jednoho a půl roku. Tento fakt zaznamenala média. Není divu, když ze všech kulturních událostí vznikají desítky fotek konkrétních dvojic. Společně se neukázali na žádné společenské události nebo neoficiální akci. Kromě toho ani jeden z manželů nemluvil o tom druhém. Jejich situace jednoduše nepůsobila vůbec příznivě.

Herečka svým chováním spekulace o partnerských problémech jen přiživovala. Za celých osmnáct měsíců nepodnikla nic, aby dala najevo, že je její manželství naprosto v pořádku. Později však změnila svou taktiku a k bulvárním poznámkám se nepřímo vyjádřila. Jako skoro každá celebrita má Čvančarová také svůj profil na sociální síti Instagram.

Společná fotografie

Tam zveřejnila fotografii s manželem, kde spolu stojí bok po boku. Na jejím profilu jde o velmi neobvyklý příspěvek. Společnou fotografii už tam nepřidala skoro čtyři roky. Naposledy to bylo v létě v roce 2019. Dále až zhruba před čtrnácti dny. Herečku sleduje na jejím profilu přes sto třicet tisíc uživatelů. Není divu, že byl tento její krok skoro oslavován.

Jitka Čvančarová na premiéře iZdroj fotografie: Nextfoto

Herečka následně přijala pozvání do slavné Show Jana Krause. Vedoucí moderátor, po kterém je pořad pojmenován, se jí zeptal na práci a mateřství. Čvančarová totiž utrpěla úraz, po kterém musela zůstat na lůžku po dobu tří měsíců. Odpověděla, že rekonvalescenci zvládla jen díky tomu, že má manžela supermana. Prý nebyla jiná možnost, než aby se o vše sám postaral. A tak se spekulace o rozvodu rozplynuly.

Který film s touto herečkou máte nejraději?

Zdroj: Sedmička
Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články