Chcete za nic 13 000 Kč? Stačí si založit účet u této známé banky, nabídka nebude dostupná navždy

Raiffeisenbank si své klienty hýčká. Pokud u ní účet ještě nemáte, možná vás naláká, že vám za jeho otevření vyplatí 3 000 Kč. Stávající klienti pak soutěží o 10 000 Kč.

bankomat na peníze i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Banky se předhánějí v tom, jak nalákat nové klienty. A tak není úplně výjimečné, že pro stávající i nové zákazníky čas od času připraví opravdu neodolatelnou nabídku. Pokud máte účet u Raiffeisenbank, určitě se zapojte do soutěže o 10 000 Kč. Pokud zřízení účtu teprve zvažujete, pak vězte, že vám současná nabídka banky může pomoci k rozhodnutí.

Noví klienti mají 3 000 Kč defacto v kapse

Pro nové klienty má banka připravenou lákavou nabídku. Při splnění podmínek dostane každý nový klient na svůj účet celkem 3 000 Kč (500 Kč měsíčně po dobu 6 měsíců). Musí vám být více než 18 let a nesmíte mít u Raiffeisenbank vedený jiný osobní účet. Pokud na nově zřízeném účtu provedete každý měsíc alespoň tři platby kartou (v libovolné výši), připíše vám banka každý měsíc 500 Kč přímo na váš nový účet.

Akce platí pro účty založené po 21. 8. 2023. Banka neuvedla, do kdy je nabídka platná. Pokud ji zvažujete, neměli byste příliš otálet, abyste stihli akce využít. Podrobné podmínky si můžete přečíst přímo na stránkách Raiffeisenbank. Využil jsem to a poslali mi už prvních 500 Kč. Stejně s tou kartou platím, tak není problém 3x v měsíci kartou zaplatit,“ napsal do redakce DamskéhoDeníku pan Javorský z Kladna, který už si účet s nabízeným bonusem zřídil.

Stávající klienti mají šanci si přilepšit také

Pokud se přihlásíte do právě probíhající soutěže, máte šanci vyhrát 10 000 Kč. „Rozhodli jsme se soutěž o třicetkrát deset tisíc korun prodloužit o dva měsíce. Rádi bychom tak odměnili stávající aktivní klienty, kteří využívají svůj účet vedený u nás v Raiffeisenbank,“ řekla mluvčí banky Tereza Kaiseršotová pro Měšec. Klient musí mít na účtu příchozí platby alespoň ve výši 15 000 Kč v daném měsíci a zároveň alespoň tři odchozí platby z účtu.

Podmínky soutěže tak většina klientů zvládne splnit. Akce je prodloužena do konce listopadu. Do soutěže se klienti mohou přihlásit v mobilním nebo internetovém bankovnictví. Pokud jste se do soutěže již přihlásili v předchozích měsících, vaše registrace bude automaticky prodloužena a není tak potřeba registrovat se znovu.

Navíc do konce října máte možnost vyhrát také jeden z 10 000 voucherů na sledování stanice Voyo po dobu tří měsíců zdarma. Výherce bude banka kontaktovat SMSkou nebo telefonicky. Pokud byste smutnili, že se vám výhra v této soutěži vyhnula, přečtěte si pro odlehčení článek na DámskémDeníku o tom, jak může velká výhra naprosto zničit vztahy v rodině.

Co by vás přesvědčilo k založení nového účtu u jiné banky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články