„Výhra v loterii nám zničila život,“ popisuje žena. Po pár letech přišla nejen o peníze, ale i o partnera

Výhra v loterii jí zničila život. Postupem času přišla nejen o peníze, ale i o manžela. Oba jsou na tom nyní mnohem hůře než předtím.

peníze i Zdroj fotografie: abcMedia
                   

Mnoho lidí po celém světě sní o velké výhře. Před téměř dvaceti lety se usmálo štěstí na zamilovaný pár, který vyhrál v britské loterii téměř padesát miliónů korun. Během osmi let však celou svou výhru promrhali a přišli nejen o peníze, ale rozpadlo se i jejich manželství. Dnes říkají, že jim život zničilo velké jmění, a netají se tím, že jsou nyní v mnohem horší situaci než před výhrou.

Vyhráli téměř padesát miliónů korun

Roger a Lara žili obyčejným životem. On pracoval v IT oboru, ona se živila jako učitelka. Neměli moc peněz, ale byli šťastní, protože měli jeden druhého. Jednoho dne se jim však změnil život. Vyhráli totiž v loterii téměř padesát miliónů korun a v tu chvíli se zdálo, že již nic jiného nepotřebují. Brzy však přišli na to, že si za peníze štěstí nekoupí. Když dostali vyhrané finance, okamžitě dali výpověď, koupili si luxusní nemovitost a kosmetický salon. Roger si pořídil drahé auto a Lara začala organizovat zájezdy do nejexotičtějších koutů světa.

Našla zalíbení v luxusním oblečení, a tak začala sbírat značkové kabelky a oděvy. Milovala nakupování, trávila spoustu času v buticích vyhlášených značek. Roger nezahálel, nechal si vybělit zuby, nakoupil spoustu drahého oblečení, nechal si udělat botox a několik tetování. Mezi ně patřilo také slovo Lara, které si nechal vytetovat na biceps. Jejich manželství prošlo za osm let téměř vším. A jejich domov a podnikání ztratily v důsledku krize hodnotu.

Nyní jim nezbylo nic, jen oči pro pláč

Z jejich výhry najednou nezbylo nic. A když došly peníze, došla i láska. Přišly hádky, začali se navzájem obviňovat ze svých finančních ztrát. Nyní je to již v takové fázi, že se na sebe nemohou ani podívat. Cítí vůči sobě odpor a nenávist. Nejhorší je pro ně to, že nejsou ani zdaleka tam, kde začali. Jsou na tom mnohem hůř. Navíc se jim ani nedostává slov útěchy a povzbuzení, nikdo je nelituje.

Jak sama Lara řekla: „Výhra v loterii nám zničila život.“ Tito dva lidé jsou důkazem toho, že peníze nejsou vše. V jejich případě znamenaly spíše zkázu a neštěstí. Nyní jim zbyly jen oči pro pláč. Kdysi měli vše, co potřebovali, a to lásku a sebe navzájem. Teď nemají nic.

Co si o jejich situaci myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články