80letý důchodce s láskou pomáhá zraněným pejskům. Vlastníma rukama pro ně vytvořil originální zábavu

Začal se starat o zatoulané psy, ale rychle jich přibývalo. Šikovný důchodce vymyslel, jak je všechny vzít na procházku. Neuvěříte, co vyrobil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existuje mnoho lidí, kteří zvířata skutečně milují, a mnozí se proto starají o zatoulané psy a kočky nebo si rovnou založí vlastní útulek. Tento 80letý důchodce, který se svým bratrem žije na rozlehlém pozemku, nejen, že psy krmí, ale udělal jim i neuvěřitelnou zábavu, kterou pejsci zbožňují. Ve videu níže se podívejte, jak to celé funguje.

Psů, o které se starali, stále přibývalo

Eugene Bostick žije se svým bratrem Corkym ve Fort Worth v Texasu. Na konci města mají dům a rozlehlý pozemek i s rybníkem. U nich cesta končí. Je to slepá ulice a dál už se nikam nedostanete. Možná proto si toto místo vždy vybrali zatoulaní psi, kteří neměli kam jít. Dostali jídlo a bylo tu o ně postaráno. Počet psů se však stále navyšoval a Eugene zjistil, že už je nemůže vozit na procházky na svém malém traktoru.

Díky nápadu a šikovným rukám tak sám vyrobil vláček, který zapojí za traktor. S ním může najednou vyvést na procházku tolik psů, kolik jen chce. „Viděl jsem chlapa s traktorem, který připojoval podobné vozíky, aby jimi tahal kameny. Pomyslel jsem si: Z toho by šlo udělat psí vlak,“ uvedl podle BoredPanda Eugene. Od nápadu nebylo daleko k realizaci. Sehnal několik plastových sudů, do kterých vyřezal otvory, a připevnil je na podvozky s kolečky.

Psi se nemohou projížděk nabažit

Je to neuvěřitelné, ale opravdu to funguje a psi jízdu v tomto netradičním vozítku doslova milují. „Měli byste vidět, jak jsou šťastní, když nastoupí do vláčku,“ řekl v reportáží pro CBSSundayMorning. Pejsci si užívají pravidelných projížděk vždy dvakrát v týdnu a sami poznají, když Eugene vyjíždí s traktorem připojovat vozíčky. To nadšeně štěkají a nemohou se dočkat, až budou moci nastoupit.

Psi na trampolíně iZdroj fotografie: Pexels
Milovník zvířat měl stále více a více psů, vymyslel jim proto originální zábavu

Eugene a Corky Bostickovi žijí na této farmě od dětství. Novinářům řekli, že se nestarají jenom o psy. Krmí všechna zvířata z okolí, kočky, mývaly i kachny. Údajně to dělají, aby odčinili své hříchy z mládí. Tehdy milovali lov a mnoho zvířat na jejich pozemku dlouho nepřežilo. Teď dělají pravý opak a jejich farma je plná života a spokojených zvířátek.

Co říkáte na tento skvělý vynález? Je opravdu hezké vidět, jak se někteří lidé dokáží starat o zvířata, a ještě jim dělat ze života velkou zábavu. Podobnou bezpodmínečnou lásku chovají ke psům i matka se synem, kteří společně založili psí útulek. O dvojici, která zachránila už přes 1 000 psů, jsme také nedávno na DámskémDeníku psali.

Co říkáte na takový úžasný nápad?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články