Voják zjistil, že má jeho manželka dohromady přes 60 milenců. Vymyslel geniální plán, jak se pomstít

Před svatbou byli jako dvě zamilované hrdličky. Po ní se však vše změnilo. Začala se chovat podezřele a na dlouhou dobu mizet z domu. Voják bohužel musel odjet na misi.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tento příběh neskončil zrovna dobře. Mladý americký voják chtěl jen klid, milující ženu a šťastný domov. Zatímco nebyl doma, jeho žena jej podváděla s šedesáti dalšími muži. Rozhodl se tedy jednat a pomstít se své ženě nečekaným způsobem. Zpočátku byli nerozluční, milovali jeden druhého a slíbili si lásku až do smrti. Brzy se však na tomto dokonalém obraze objevily první škrábance. Muž se chystal na zahraniční misi. Netušil, co se stane. Příběh se poprvé objevil na americké sociální síti Reddit. Muž s přezdívkou Frizzmaster zde popsal svůj život.

Trpěla poruchami spánku

Když se seznámil se svou budoucí ženou, sloužil už v americké armádě. Vojáci si během aktivní služby vydělávají spoustu peněz. Pro mnoho žen jsou tím ještě atraktivnější. Dvojice se seznámila přes společného přítele. Domluvili si schůzku, a když se ukázalo, že si oba rozumí, začali se pravidelně scházet. Voják tvrdil, že lepší jejich vztah snad nemohl být lepší. Zatímco byli ještě ve fázi, kdy by normálně o svatbě neuvažovali, ukázalo se, že jeho přítelkyně trpí záchvaty paniky a poruchami spánku. Nemohl s ní však bydlet, protože nebyla jeho manželkou.

Svatba by to všechno vyřešila. Brzy poté se tedy vzali. Frizzmaster byl šťastný a zdálo se, že i jeho žena. V určitém okamžiku si manžel začal všímat podivného chování své ženy. Například velmi častých a dlouhých návštěv lékaře. Nebo také častých cest do supermarketu mimo město, protože tam, kde žili, nic nepotřebovala. Během jediného měsíce bylo auto, které používala, spatřeno na mnoha různých parkovištích. Pátrání po příčině podivného chování však musel voják přerušit. Byl totiž vyslán na misi na korejské hranice. V té době ještě plně nevěděl, co jeho žena dělá.

Podal žádost o rozvod

Dohromady spala s šedesáti muži a všem řekla, že její manžel je gay. Hotová noční můra. Po roce služby se Frizzmaster vrátil do Spojených států amerických, konkrétně do Texasu. O všem se dozvěděl díky dívčině rodině, která mu prozradila, co jeho manželka udělala. Většinou měla sex s vojáky a své jednání vysvětlovala tím, že její manžel je gay, ale zatím to nechce přiznat. Prý jí dovolil souložit s jinými muži, které ani neznala. Dva týdny poté, co to zjistil, mu manželka zavolala, aby mu oznámila, že jej podvedla. Pouze jednou. Důvod byl okamžitě zřejmý. Byla těhotná.

iZdroj fotografie: Piqsels

Voják přišel domů, aniž by o tom věděla, vzal si všechny své věci a odešel. Zjistil také, že v jejich domě žije jiný muž. Nejenže jedl za jeho peníze, ale spal v jeho posteli, nosil jeho oblečení a řídil jeho auto. Rozhodl se okamžitě jednat a podal žádost o rozvod. Toto rozhodnutí jednou provždy ukončilo jeho utrpení. Pomsta byla sladká. Jeho žena zůstala sama. V soudní síni se později rozpoutalo peklo. Právník podvedeného manžela vysypal z rukávu všechny podrobnosti, nešetřil publicitou.

Jak byste nevěrnou manželku potrestali vy?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt