Dětičky předvedly to nejroztomilejší vystoupení vůbec a připomněly tím dospělým, co je v životě důležité

Stepařské vystoupení dětské dvojice dojalo mnoho lidí. Svým představením ukázali, na čem v životě záleží.

i Zdroj fotografie: S vědomím Gymnastics South Africa
                   

Videa s malými dětmi patří mezi nejoblíbenější vůbec. A to především kvůli roztomilosti a nevinnosti hlavních aktérů. Jedna taková nahrávka se objevila na internetu a okamžitě si získala srdce mnoha lidí. Představení, jež malé děti předvedly, je prostě ohromující a dechberoucí. Hlavní hrdinové svým projevem ukázali, na čem v životě nejvíce záleží.

Stepující dvojice předvedla nezapomenutelné vystoupení

Když na podium vstoupila malá holčička ve světle modrých šatičkách, bylo jasné, že se nebude jednat o ledajaké vystoupení. Hudba, která začala hrát, tuto domněnku potvrdila. Skladba zpěvačky Meghan Trainor „Dear Future Husband“ svým textem jasně vypovídá o tom, co žena od svého manžela ve skutečnosti chce. A choreografie, jež dvojice malých tanečníků předvedla, slova písně krásně dokreslila.

K malé dívence přispěchal na jeviště chlapec oblečen do jasně černého obleku, který zdobil světlemodrý motýlek. Jejich sladěné oblečení je jasným důkazem propracovanosti do posledního detailu. A jak uvádí i web SeeItLive, právě takto promyšlené maličkosti povyšují toto dětské taneční představení z roztomilého na nezapomenutelné. Chlapec donesl své spolutanečnici kytici, což odstartovalo jejich fenomenální stepařské číslo.

Závěr vystoupení dojal mnoho lidí

Jejich nevinnost a zapálenost do tance dojímá mnoho lidí. Srší z nich nadšení a touha předvést to nejlepší, co umí. Skvěle sestavená choreografie jim umožňuje stepovat s láskou a přesností. Přestože na nich jde vidět mírná nervozita, oba umělci své stepařské číslo zvládli skvěle a s přehledem. Ovšem konec je zcela okouzlující, a to když chlapeček navleče své kolegyni obrovský prstýnek, což mu ona oplatí objetím. Toto kouzelné představení bylo zveřejněno na YouTube, kde má již tisíce zhlédnutí.

Tato dvojice okouzlila diváky svou nevinností a roztomilostí. Podobně tomu bylo v případě tanečníků, kteří zcela ohromili porotce talentové soutěže a jejichž vystoupení jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali. Je skvělé, když rodiče své děti vedou ke sportu, tanci, hudbě či jinému umění. Dovolují jim tak rozvíjet své schopnosti a provádět oblíbenou činnost. Díky tomu nemají čas na hlouposti. Takové děti méně často tíhnou ke zkoušení drog a alkoholu.

Jak se vám vystoupení malé dvojice líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články