Taneční pár ve věku 9 a 8 let uhranul porotce talentové soutěže. Takové představení si budou pamatovat navždy

Dětský taneční pár se v talentové soutěži rozhodl ztvárnit ústřední píseň z filmu Hříšný tanec. Porotu naprosto okouzlil a vysloužil si obrovský potlesk.

Taneční pár i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dětské taneční páry jsou v talentové show America’s Got Talent velmi oblíbené. Paige a Artyon, kterým je 8 a 9 let, tentokrát ale porotě přímo vyrazili dech. Připravili si originální ztvárnění ústředního tanečního čísla ze slavného filmu Hříšný tanec, který byl natočen v roce 1987. Podělili se dokonce i o své plány do budoucna, které divákům vykouzlily úsměv na tváři.

Prý se jednou vezmou

Ještě před začátkem jejich tanečního čísla se porota rozhodla zeptat na pár otázek, jedna z nich se týkala jejich plánů do budoucnosti.Vždycky spolu budeme tancovat a myslím, že až budeme starší, tak se vezmeme,“ řekla Paige podle webu DailyMail. To mnohé diváky přinutilo se pousmát nad roztomilostí tohoto tvrzení z úst těchto dětí.

Vystoupení si užívali

Pro své vystoupení si vybrali píseň The Time of My Life, která patří mezi nejikoničtější milostné taneční scény ve filmové tvorbě. Jejich tanec byl plný energie a bylo vidět, že Paige i Artyon si představení skutečně velmi užívají. Do choreografie dokonce zahrnuli několik zvedaček a téměř akrobatických prvků. Porotci se celou dobu spokojeně usmívali a přikyvovali.

Píseň oceněná Oscarem

Když v závěru došlo i na slavnou zvedačku nad hlavu, diváci skoro křičeli nadšením. Není divu, že tato píseň plná emocí vyhrála podle webu IMDb v roce 1988 Oscara za nejlepší filmovou píseň. Většina diváků po zaznění posledních tónů tleskala ve stoje a Paige a Artyon byli viditelně šťastní a spokojení se svým výkonem.

Další děti předvedly Cha-chu

Paige a Artyon se svým tancem jednoznačně zapsali do historie talentové soutěže America’s Got Talent. O dalším nesmírně nadaném dětském páru vyšel na webu DámskýDeník článek před rokem. Daniela Avanzini se svým tanečním partnerem jménem Yasha Jeltuhin předvedla na parketu tanec Cha-cha, díky kterému si získali pozornost mnoha lidí.

Jak se vám líbí toto taneční číslo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články