Když holčička a chlapec vstoupili na parket, nikdo velké představení nečekal. Výkon, který malí tanečníci předvedli, však předčil profesionály

Nejen dospělí lidé se mohou naučit skvěle tančit. Některé děti mají talent již od malička, a pokud budou i nadále trénovat, mohou se dostat na jeviště podobně jako tento pár.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jestliže obdivujete tanečníky, jak umí jednotlivé kroky, a navíc vypadají při každém pohybu velmi elegantně, můžete se tyto dovednosti také naučit. Někteří lidé mají na tuto činnost talent již od malička a jiní na něj přijdou až v pozdějším věku. Pokud vás ale tanec zajímá a chtěli byste umět různé druhy, přihlaste se na taneční kurzy, kde vás vše naučí. Většina lidí má život mnohem veselejší, když mohou své emoce vyjádřit pomocí této činnosti. Podobně je na tom malá dívka s chlapcem, kteří zatančili na parketu čaču a pobavili celé publikum.

Naučit se tančit můžete v každém věku

Důkazem, že věk je jen číslo, je i tento taneční pár, který již v dětském věku předvádí tanec, který umí jak dospělí, tak senioři. Není pravidlem, že na určité činnosti nebo věci v životě je stanoven čas. Každý by měl žít život podle svého uvážení a pokud se třeba ve 40 rozhodnete, že se naučíte tancovat, nebojte se žádných překážek a běžte si za tím, co právě chcete.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Někdo by si mohl myslet, že dětský taneční pár neudělá velké představení, ale právě u tohoto páru je to přesně naopak. Děti pobavily a ohromily celé publikum tancem, kostýmy, vybranou muzikou a také energií, kterou předaly všem divákům. S jejich výkonem by se časem mohly dostat i na světovou scénu, kde by mohly vyhrávat různé soutěže a také se zviditelnit, aby o nich vědělo více lidí.

Děti se předvedly na parketu

Daniela Avanzini se svým tanečním partnerem Yasha Jeltuhin předvedla na parketu tanec čača, díky kterému si získali pozornost mnoha lidí. Při vstupu na pódium na nich je vidět trochu nervozity, ale ta se ihned ztrácí v momentě, kdy začne hrát hudba. Jako doprovodnou píseň k tanci si vybrali skladbu od známé zpěvačky Ke$hy, která má název We R Who We R. Někomu by se mohlo zdát, že tato píseň se k danému druhu tance příliš nehodí, ale tento taneční pár předvedl, že lze tančit i na tento typ hudby.

Daniella Avanzini & Yasha Jeltuhin, performing Saturday Night

Zveřejnil(a) SALSAtlanta dne Pondělí 21. května 2012

Je na nich vidět, že oba mají skvělé pohyby, tanci rozumí, a navíc je i velmi baví. Jejich kroky jsou dokonale sladěny a je jednoduše poznat, že své vystoupení trénovali pečlivě. Nejdříve tancují každý sólo a po malé chvilce se chytnou za ruce a začnou tančit společně. Jejich tanec vypadá opravdu profesionálně a oba předvádí i těžší kroky, jež nejsou pro začátečníky. Téměř ke konci vystoupení ukazují pózy, které neumí ani zkušenější tanečníci. Z jejich vystoupení naštěstí vzniklo video, na něž se můžete podívat.

Jaké tance umíte vy a kde jste se je naučili?

Zdroj: Seeitlive

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství