Video: Malá baletka strčila do kapsy všechny dospělé tanečnice. Takový talent se dnes jen tak nevidí

Talentovaná malá baletka svým baletním uměním vyráží dech všem, kteří mají možnost vidět ji tancovat.

                   

Děti, u kterých se již v útlém věku projeví určitý talent, by jej měly s pomocí a podporou svých rodičů rozvíjet. Takto nadaní jedinci totiž mohou díky tréninku a tvrdé dřině prorazit a stát se jedněmi z nejlepších v dané činnosti. Mezi takové talentované děti patří i malá dívenka, která na podiu předvádí neuvěřitelné baletní vystoupení, při němž se tají dech.

Její dokonalé vystoupení bere dech

Ilinca Bendeacová, malá dívka, která stála první v řadě, když Bůh rozdával talent. Musela ale dostat několikanásobnou dávku, protože to, co předvádí, je neuvěřitelné. Její rodina si dělá legraci, že se s baletními botkami již narodila. Její nadání tomu rozhodně napovídá. Svým tanečním vystoupením ohromila nejen diváky v sále, ale také všechny, kteří měli možnost zhlédnout video s jejím baletním uměním, jež bylo zveřejněno na YouTube.

Holčička zde tancuje velmi náročnou choreografii s názvem „Esmeralda Act III“, kterou s ní nacvičila trenérka Alice Safta z tanečního studia. Tento tanec je velmi složitý, a jak uvádí web SeeItLive, čerpá z témat vášně a vykoupení, která jsou ústředním bodem vyprávění. Ilinca při vystoupení dokazuje svou technickou zdatnost, tělem vypráví daný příběh a vše dotváří svých profesionálním výrazem.

Hravě by strčila do kapsy kdejakou dospělou baletku

Dívka působí tak sebejistě, každý krok a kreaci provádí s naprostou jistotou a precizností. Málokterá dospělá baletka by se jí mohla rovnat. Je pevně spjata s hudbou, dokonale projevuje své emoce a kouzelnou atmosféru ještě doplňuje propracovaný kostým, který má malá tanečnice na sobě. Tato talentovaná slečna má našlápnuto k taneční kariéře, o které se nesnilo ani těm nejzkušenějším umělcům.

Za své vystoupení sklidila od diváků bouřlivý potlesk. Je téměř jisté, že o této úžasné baletce ještě mnoho uslyšíme. Stejně jako o malé gymnastce, jejíž vystoupení, které jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali, vyrazilo dech všem v publiku. Takto talentované děti by měly být vedeny rodiči správnou cestou, především takovou, aby nepřišly o své dětství, ale zároveň dál rozvíjely své nadání.

Jak se vám její vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články