Malá Anička předvedla gymnastické vystoupení a všem vyrazila dech. Je rozkošná a talentovaná zároveň

Dívenka svým dokonale provedeným gymnastickým vystoupením ohromila diváky i porotu. Právem si převzala zlatou medaili.

gymnastka-divka i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na malé děti, které jsou naprosto zapálené do činnosti, jež milují, je radost pohledět. Mezi takové se řadí i malá gymnastka Anička, která předvedla dechberoucí vystoupení na jedné z pravidelně absolvovaných soutěží. Nikoho nepřekvapilo, že porotu ohromila natolik, že byla oceněna prvním místem. Její talent a píle si zaslouží obrovský obdiv. Video s jejím vystoupením viděly miliony internetových uživatelů.

Rytmická gymnastika je náročný, ale nádherný sport

Rytmická gymnastika je nádherný sport, který láká stále více účastníků i diváků. Tato vystoupení totiž uchvacují publikum svou elegancí, jemností pohybů, ohebností, taneční ladností a mimořádnými schopnostmi daných sportovců. Tento sport vyžaduje fyzickou sílu, ale také harmonii kondice, flexibility, uměleckého vyjádření a celkového výrazu.

Tento předmět se vyučuje i na Univerzitě Karlově, na jejíchž stránkách IsCUNI je vysvětleno, že se zaměřuje na kultivaci pohybového projevu a osvojování si esteticko-koordinačních dovedností v úzké vazbě pohybu s hudbou. Toto umění je ovšem třeba trénovat již od útlého věku. Takto začala i malá Anička, která se do rytmické gymnastiky naprosto zamilovala a věnuje tréninkům veškerý volný čas.

Malá holčička všem vyrazila dech

Video z jejího vystoupení na soutěži bylo zveřejněno na YouTube, kde má již více než 13 milionů zhlédnutí. Na něm se malá Anička představila v zářivě žlutých šatičkách, které doplnila dvěma roztomilými culíky. Její suverénní nástup již napovídal tomu, že budou diváci i porota svědky dokonalého a precizně provedeného představení. Po jeho skončení si vyslechla bouřlivé ovace a později byla vyhlášena jako vítězka své kategorie. Ohromila tak všechny přítomné.

Tato malá roztomilá holčička se pro umění rytmické gymnastiky narodila. Z jejího projevu srší vášeň a odhodlání. Anička je důkazem toho, že když se talent rozvíjí již od útlého věku, může to daný člověk dotáhnout opravdu daleko. Píle a zápal pro danou činnost je samozřejmostí. To potvrzuje i osmiletý krasobruslař, který na ledě předvádí neuvěřitelné vystoupení, jež jsme na DámskémDeníku nedávno zveřejňovali.

Jak se vám vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články