Dechberoucí vystoupení 8letého krasobruslaře. Na ledu tančí a skáče jako dospělý profesionál

Teprve osmiletý chlapec naprosto ohromil všechny přítomné na zimním stadionu, když předvedl vystoupení, za které by se nemusel stydět ani dospělý profík.

krasobruslení i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

To, že se rodí děti již s obrovským talentem, vidíme dnes a denně. Některé z nich naprosto vynikají ve zpěvu, ve hře na hudební nástroj nebo v tanci. Jiné zase excelují ve sportovních disciplínách, a to již ve velmi nízkém věku. Mezi takto talentované děti patří také osmiletý chlapec, který ohromil svět svým krasobruslením.

Chlapec se stal jednoznačným vítězem soutěže

Arseny Fedotov se narodil v září 2009 v Moskvě. Chlapec pochází ze sportovně založené rodiny. Jeho tatínek je basketbalista a sourozenci se také věnují krasobruslení. Tento mladý ruský krasobruslař se proslavil již v útlém věku, kdy se zúčastnil prvního ročníku show „Doba ledová. Děti“. Předváděl tak neuvěřitelné a dechberoucí výkony, že nikoho nepřekvapilo, když tuto soutěž vyhrál, o čemž informuje i web TalentedKidsOnline.

Show „Doba ledová. Děti“ je úžasný projekt, kterého se zúčastnilo mnoho mladých talentů. Díky tomu tak mohly předvést své umění, a získat tak možnost proslavit se a dělat v životě to, co je nejvíce baví. Arseny při soutěži ohromil diváky i porotu svým sebevědomým vystoupením, jež na ledě předvedl. Jeho součástí byly ty nejtěžší trojité skoky, piruety a triky, za které by se nemusel stydět kdejaký dospělý profesionál.

Jeho úžasné vystoupení ohromilo všechny přítomné

Tento talentovaný chlapec si pro své finálové vystoupení vybral velmi náročnou skladbu, a to „Largo al factotum“, známou jako árie „Figaro“ z Rossiniho opery „Lazebník sevillský“. Jeho ladné pohyby, dokonale promyšlená choreografie a předvedené otočky, piruety, triky a skoky ohromily všechny přítomné. Video z jeho představení, které bylo zveřejněno na facebookovém profilu Ice Theatre of New York, Inc., má přes dva miliony zhlédnutí a tisíce komentářů.

Check out the talent of this young Figaro! #Talent #Showman #TGIF #FunFriday More about Arseny Fedotov – 8y old: https://www.classicfm.com/music-news/videos/russian-ice-skater-rossini-figaro-aria/

Zveřejnil(a) Ice Theatre of New York, Inc. dne Čtvrtek 16. ledna 2020

Sami se můžete přesvědčit o talentu tohoto ruského chlapce, kterému bylo v době soutěže pouhých osm let. Arseny dokazuje, že ruští krasobruslaři patří mezi naprostou světovou špičku. Řadí se mezi ně také pár, jež svým vystoupením, které jsme na DámskémDeníku již dříve zveřejňovali, divákům vyrazil dech. Arseny má před sebou jistě zářnou kariéru. Nechal se totiž slyšet, že je jeho velkým snem stát se olympijským vítězem.

Jak se vám chlapcovo vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články