Tereza Kostková svou štíhlou postavu nemá zadarmo. Drží se těchto zásad

Tereza Kostková nedávno přiznala, jaké triky jí dopomáhají ke štíhlé postavě a jak se udržuje v kondici.

Tereza Kostková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Populární herečka Tereza Kostková je velmi vytížená. Fanoušci ji mohou pravidelně vídat na divadelních prknech, televizních obrazovkách, filmových plátnech nebo poslouchat její hlas z rozhlasu. A podobně jako mnoho jejích hereckých kolegů i ona má toto léto pracovní. Prozradila, jakých zásad se drží, aby byla stále štíhlá a aktivní.

Aktivní forma odpočinku

Terezu si v létě fanoušci mohou užít na otevřené scéně Divadla Kalich v rámci projektu Prima Hvězdného léta pod Žižkovskou věží, například v komediích Čas pod psa nebo Úhlavní nepřátelé. Do kin také vstupuje film Nikdy neříkej nikdy, romantická komedie, kde hraje ústřední dvojici se slovenským hercem Tomášem Maštalírem, která bude mít premiéru 3. srpna.

Tereza je aktivní člověk, a tak si dobrou fyzickou kondici ráda udržuje sportem. Považuje to zároveň za aktivní trávení volného času. Nejraději má dlouhé procházky nebo túry. „Jdu i na velkou túru, klidně na sedm hodin, potom si lehnu a večer jdu hrát Hamleta. Takhle to prostě kombinuji. Nemám ráda prokrastinaci,“ svěřila se herečka pro časopis Sedmička.

Pokud sladké, tak žádná večeře

Kromě toho, že se herečka prakticky celý den nezastaví, také velmi dbá o svůj jídelníček: „Když si dám milované koláče, potom už nevečeřím, protože vím, že bych přibrala. Nemám štíhlé tělo zadarmo, já fakt ne,“ dodává na vysvětlenou Tereza. Pokud si tedy někdo myslí, že Tereza může sníst cokoliv a nepřibere, je na omylu.

Do zvýšené pozornosti diváků i bulváru se Tereza opět dostane na podzim, kde se bude pravidelně každou sobotu večer objevovat na televizních obrazovkách již v dvanácté řadě televizního pořadu Stardance… když hvězdy tančí, kterou moderuje společně s Markem Ebenem. Každý přímý přenos si Tereza obléká luxusní společenské šaty, na nichž ulpí divákovo oko, a proto je pro ni štíhlá postava samozřejmostí.

Co si myslíte o Tereziných radách pro štíhlou postavu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články