Tohle tajemství Karla Gotta nevěděla ani manželka Ivana. Když se ho dozvěděla od policie, stála jako opařená

Když si Ivana Gottová vyslechla od policie, jaké tajemství před ní manžel měl, vůbec ji to nepotěšilo.

Karel Gott a Ivana Gottová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Každý člověk má nějaká tajemství, se kterými se svěří jen málokomu nebo vůbec nikomu. A jedno takové měl i zesnulý český slavík. Když vyšlo na povrch, nejvíce zaskočená byla jeho manželka, která o něm neměla absolutně žádné tušení. O to větší šok to pro ni byl, když se o tomto velkém tajemství dozvěděla z úst policejních příslušníků, kteří byli nuceni zasáhnout do dědického řízení.

Vlastnil dvě nebezpečné věci

Karel Gott byl nejen skvělý a oblíbený zpěvák, ale také talentovaný umělec. Jeho manželka si dosud myslela, že o něm věděla prakticky vše a neměli před sebou žádné tajnosti. To se ale bohužel mýlila. Když se totiž nedávno dozvěděla, co měl její muž ve svém vlastnictví, byla velmi šokovaná. Netušila, že si její manžel pořídil dvě takto nebezpečné věci, a to i přes přítomnost jejich dětí.

Policie byla nucena zasáhnout do dědického řízení po zesnulém Karlu Gottovi, a to z důvodu důležitého zjištění. Gott totiž vlastnil dvě zbraně, o nichž dle webu TN vědělo jen minimum lidí, jeho žena Ivana mezi ně ovšem nepatřila. Hledala je a našla až po policejním oznámení.

„Tímto sděluji, že zemřelý pan Karel Gott byl držitelem zbrojního průkazu a vlastnil níže uvedené zbraně – samonabíjecí pistole a revolver Astra,“ cituje oznámení vrchní inspektorky Policie ČR nprap. Markéty Bernklauové web Aha!.

Ivana byla nemile překvapena

Jednalo se o samonabíjecí pistoli, jejíž součástí byl zásobník a čištění a to vše bylo uloženo v černém pouzdře. Revolver byl nalezen spolu s pouzdrem a 23 náboji ráže 6,35 Browning. Dle jednoho z blízkých rodinných přátel byla Ivana po zjištění tohoto tajemství velmi nemile překvapena. Jelikož ale nevlastní zbrojní průkaz, nemohla zbraně zdědit, a tak se staly vlastnictvím státu, vdova je tedy musela odevzdat.

Karel Gott s dcerami Charlotte a Nelly iZdroj fotografie: Nextfoto

Proč si zpěvák dvě zbraně pořídil, není jasné, nyní si každý může důvod jen domýšlet. Rozhodně tím ale svou ženu šokoval, a to i z toho důvodu, že ji o svém vlastnictví neinformoval. Není to ale rozhodně jediné tajemství, které po Gottově smrti vyplulo na povrch. Na DámskémDeníku jsme již psali o jeho zpovědi zmiňující ženu, do níž byl zamilovaný.

Co si o jeho tajemství myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články