Tajemství Karla Gotta: Chvíli před svou smrtí promluvil o záhadné ženě, do které byl zamilovaný až po uši

Životem Karla Gotta prošly desítky žen. Jen o jedné z nich ale zpěvák krátce před svou smrtí prohlásil, že byla jeho první velkou láskou.

Karel Gott i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Životem legendy Karla Gotta prošlo mnoho žen. Jen o některých by ale on sám hrdě a zcela upřímně prohlásil, že byly jeho „osudové“. A právě o jedné z žen, do které byl zpěvák známý pro svůj neuvěřitelný talent po celém světě zamilovaný doslova až po uši, prohlásil, že byla jeho první velkou láskou.

Objevila se u jeho dveří

Karel Gott byl ženami milován a obdivován. Tajně i veřejně. Fanynky mu doslova lehaly k nohám a nejedna by dala všechno za to, aby mohla ke známému zpěvákovi patřit a zažít s ním něco více než jen platonickou lásku.

Jeho životem prošly stovky žen, ale jen o jedné sám Karel promluvil jako o své první lásce. Byla jí pohledná brunetka Kateřina, která jednoho dne směle zazvonila u jeho dveří a narovinu se svěřila, že by ho ráda poznala blíže, odtajňuje příběh deník Extra.

Žena, do které byl doslova blázen

Hnědooká brunetka Karla okamžitě zaujala, a to nejen svým přitažlivým vzhledem, ale i svou přímočarostí. Dvojice se začala vídat, i když v té době tajně. Jak ale Karel krátce před smrtí prozradil, Kateřina mu jejich tajný vztah nikdy nevyčítala.

Zpěvák Karel Gott iZdroj fotografie: Nextfoto

Měla pochopení a jako pár tihle dva fungovali dlouhých deset let. Kateřina se na Karla nikdy nezlobila, že ji veřejně nepředstavil jako svou přítelkyni. I když mezi nimi byla láska jako trám, Kateřina se jednoho dne odstěhovala a bylo po románku.

První lásku mu vzala rakovina

Znovu se slyšeli až v roce devadesát, kdy Kateřina Karlovi po telefonu oznámila, že umírá na rakovinu. Pro Karla to byla zdrcující zpráva a okamžitě se nabídl, že Kateřině pomůže. Jen několik týdnů po tomto nešťastném telefonu ale Kateřina, kterou Karel tak moc miloval a označoval ji za svou první lásku, nemoci podlehla a zemřela. O jejím odchodu informoval zpěváka její manžel Peter.

Osudové ženy Karla Gotta

Český slavík měl opravdu mnoho žen. Některé se v jeho životě jen krátce mihly, jiné měly možnost strávit se zpěvákem delší čas. Mezi jeho osudové ženy patřila podle deníku Aha! například sestra Jiřího Kodeta Evelyna Steimarová. Přeskočila mezi nimi jiskra v tramvaji.

Antonie Zacpalová s Karlem otěhotněla ve svých sedmatřiceti letech. Ani Karel tehdy netušil, že se stane poprvé otcem. V roce 1984 zpěvák potkal tehdy devatenáctiletou tmavovlásku Jitku Svobodovou, která ho uchvátila na první pohled. A ani tímto jménem by seznam nekončil – zmínit bychom museli Ivetu Kolářovou, Martinu Zbořilovou, Manuelu Pechovou a samozřejmě také Ivanu Gottovou, která se stala jeho poslední životní láskou.

Věděli jste, kdo byla první láska Karla Gotta?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články