Ženich nepřišel na vlastní svatbu: Nevěsta nezaváhala ani minutu a vymyslela, jak se mu pomstít

Ještě den před veselkou nic nenasvědčovalo tomu, že by měly nastat nějaké neočekávané peripetie. Jenže když nastal ten velký den, muž prostě beze slova zmizel.

Nevěsta pláče během obřadu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Svatba je jedním z klíčových životních okamžiků, na který páry s láskou dlouhá léta vzpomínají. A to i přes to, že všechno neproběhlo podle plánu a k dokonalosti měla veselka daleko, případně se neuskutečnila vůbec. Podobně jako v případě mladých britských snoubenců, kteří vlastní svatbu kuriózním způsobem zazdili. Je k neuvěření, co v poněkud trapné a choulostivé situaci udělali.

Za svatbu utratili životní úspory

Původně se zdálo, že plánování jejich velkého dne Kayley Steadovou a Kalluma Nortona baví. Svatba byla logickým vyústěním jejich téměř čtyřletého vztahu. Podle webu Mirror navíc snoubenec krátce předtím složil státní zkoušky a stal se policistou, takže nemusel mít obavy o to, jak by se případně postaral o rodinu.

Budoucí novomanželé tak nemuseli moc šetřit ani na svatbě. Přáli si velkolepý obřad i oslavu, na které chtěli mít všechny své příbuzné, kamarády i kolegy. Utratili všechny své úspory. Konkrétně šlo o téměř 360 tisíc korun. Obrovské peníze stál nevěstu s ženichem i byt, který si pořídili ve velšském pobřežním městě Swansea a kde hodlali společně žít.

Ženich se na svatbě neukázal

Ve svatební den bylo vše slavnostně vyzdobené a nevěsta natěšeně čekala na ženicha. Jenže se nedočkala. Noc předtím Norton strávil v karavanu nedaleko luxusního hotelu, kde se měla veselka odehrát, ale ráno tam už auto nestálo. Ženich bez vysvětlení zmizel. „Snažili jsme se ho zastihnout, kontaktovat, ale marně. Opustil mě bez jakéhokoli vysvětlení,“ cituje Steadovou server TheSun.

Nakonec ženich vzkázal po svém otci zdrcené nevěstě, že na svatbu nepřijde. Steadové to zlomilo srdce, ale rozhodla se, že si velký den v mezích možností přesto užije i bez něj. Obzvlášť když za hostinu utratila životní úspory. Namísto svatby uspořádala opulentní večírek a dobře se bavila s rodinou a přáteli. „Od něj neočekávám nic jiného než to, že si uvědomí, co udělal, a převezme za to odpovědnost,“ řekla na adresu zbabělého ženicha.

Co si myslíte o tom, co ženich udělal?

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články