Stařenka v autobusu utrousila poznámku na mladou spolucestující a rázem všichni vybuchli smíchy

Nepříjemnou cestu autobusem zažila dívka, na jejíž účet se pobavili všichni ostatní cestující, kteří zaslechli na ni mířenou poznámku.

                   

Člověk někdy zažije situaci, se kterou se prostě musí podělit s ostatními, a to především, aby je pobavil. Často se totiž lidé stanou svědky něčeho tak zábavného a neobvyklého, že by byla škoda nesvěřit se se svým zážitkem blízkým či celému světu. A takový nápad měla i žena, která při cestě autobusem uslyšela něco, co se jí pravděpodobně navždy vrylo do paměti.

Zaujala ji potetovaná slečna

Na internetu se nedávno objevila zpověď neznámé ženy, která se stala svědkem velmi vtipné situace. Tu zažila v autobusu cestou do práce stejně jako mnoho dalších. Vždyť jen v loňském roce jela pražskou MHD miliarda lidí, uvádí tento neuvěřitelný počet web Blesk. A jelikož žena takto cestuje denně, potkává v tomto dopravním prostředku různé typy lidí. Někdy narazí na opravdové exoty, jindy ovšem má tu čest sedět vedle někoho, kdo jí zvedne náladu. A právě toho docílila babička, která si k ní přisedla.

Ten den bylo zrovna velké vedro, takže obě dámy měly možnost spatřit naproti sedící dívku ve velmi krátkých a vyzývavých šatech, které odhalovaly její četná tetování. Stará žena si ji zaujatě prohlížela, čehož si potetovaná slečna všimla. V tu chvíli se babičky ostře zeptala, proč na ni tak civí. Asi jí snad závidí potetované tělo. Stařenka se však ušklíbla a řekla jí, že se jí tetování líbí, dokonce má jedno taky. Ovšem nechápe jednu věc.

Dívka raději vystoupila

Když se jí dívka zeptala, co vlastně nechápe, stařenka jí odpověděla, že celý život studovala čínský jazyk a nerozumí tomu, proč si na sebe nechala navždy napsat: „Opakovaně nerozmrazovat“. Mladá žena v tu chvíli ztuhla a už raději nic neřekla. Všichni poblíž sedící propukli v hlasitý smích, což dívku přinutilo na nejbližší zastávce vystoupit. Pravděpodobně absolutně netušila, co nápis vytetovaný na jejím těle znamená. A rozhodně není jediná, protože dle webu Novinky si lidé nechávají tetovat ornamenty a nápisy na ozdobu, aniž by tušili jejich skutečný význam.

tetování iZdroj fotografie: Pexels

V dnešní době je tetování velmi oblíbeným koníčkem mnoha lidí. A velká část z nich opravdu moc nepřemýšlí nad tím, co si na sobě nechají zvěčnit. Někteří ovšem podlehnou a tetování se pro ně stane jakousi závislostí. Na DámskémDeníku jsme psali o ženě, která má na sobě přes 600 tetování a rozhodně nehodlá přestat.

Jak byste v takové situaci reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články