Žena má na sobě přes 600 tetování, za které utratila už přes 1,5 milionu korun. Co říkáte takové investici?

Když už se někdo rozhodne pro tetování, měl by mít na paměti, že to není jen dočasná ozdoba, ale že ho bude mít na celý život.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V poslední době se tetování stalo velice oblíbenou ozdobou, kterou si lidé dobrovolně nechávají namalovat na tělo. A většina lidí si pořádně rozmyslí, než si na sebe dá něco, co mu vydrží celý život. Když už má tetování pro člověka nějaký význam, je také důležité vymyslet místo, kam si ho nechá dát. Někteří lidé se dokonce nebojí si takto ozdobit obličej, jako právě tato modelka.

Proslavila se tetováním

Amber Luke byla opravdu krásná dívka s mimořádně půvabnou tváří, skvělou postavou a zdravými vlasy. Rozhodla se, že bude dělat modeling, a byla velice žádanou modelkou. Ona si ale usmyslela, že se stane slavnou tím, že celý svůj obličej a tělo nechá kompletně potetovat. Samozřejmě, že se najdou lidé, kteří ji za to opravdu kritizují a nelíbí se jim to, ale je to její život a důležité je, že je se sebou spokojená ona.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vyzkoušela jeden make-up

Na celém svém těle má více než 600 tetování a sama říká, že ne všechna tetování pro ni mají nějaký význam, některá si nechala vytetovat jen tak. Bylo jí nabídnuto, aby vyzkoušela jeden velice krycí make-up, který jí ukáže, jak by její tvář a celé její tělo vypadalo bez tetování. Samozřejmě, že souhlasila, ale její reakci nikdo nečekal.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Velmi ji to dojalo

Jakmile na její tvář vizážistka nanesla tento make-up, uviděla Amber, jak krásná by byla bez všech těch tetování. A ona se dojetím rozbrečela. Kdo ví, jestli plakala kvůli tomu, že se sama sobě líbí víc bez tetování, nebo to byl pro ni zkrátka jen šok. Raději si pořádně rozmyslete, jestli si necháte něco vytetovat, abyste toho potom nelitovali.

Máte i vy nějaká tetování?

Zdroj: Truly

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství