Přiznání čtenářky: „Moje snacha mě proklela a tvrdí, že zná datum mé smrti. Mám velký strach o svůj život“

Paní Radana se velmi strachuje o svůj život. V zaslaném dopise popisuje, jak ji snacha proklela a sdělila jí, že zná datum její smrti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Radana Jízlová je žena žijící na západě České republiky. Po nedávném hrůzném zážitku se rozhodla zaslat do redakce dopis, v němž se svěřuje se svým trápením. Má obrovský problém se svou snachou, která je divná a zlá. Dokonce ji proklela a sdělila jí, že zjistila datum Radaniny smrti. Ta od té doby nejí, nespí a má obrovský strach o svůj život. Začala se proto věnovat magii a čeká na očistný rituál, který by jí měl pomoci.

Svou snachu nenávidí od první chvíle

Jak hned na začátku dopisu uvedla, svou snachu nikdy neměla ráda a dávala jí to jasně najevo. Tím si to také dost pokazila u svého milovaného syna Pavla. Ale bohužel se nedokáže přetvařovat. Když její synáček přivedl svou novou přítelkyni Vanesu představit rodičům, měla paní Jízlová málem infarkt. Kroužek v nose a dlouhá cikánská sukně působily strašně a ušmudlaně. Navíc jí to přišlo velmi neuctivé. „Nevím, co na ní vidí, určitě ho očarovala nějakou magií,“ řekla po schůzce svému manželovi.

tchýně a snacha iZdroj fotografie: Depositphotos

Paní Jízlové vadilo, že si se svou nastávající snachou nemá co říci, navíc před nimi stále objímala a líbala Pavla, držela jej za ruku a hladila ho. Pro Radanu to bylo velmi nepříjemné. Postupem času si tak k synově manželce vybudovala odpor. Nemají děti a vypadá to, že je ani neplánují. Naopak Vanesa chodí pořád do nějakých divných podniků a jejich dům vždy smrdí kadidlem. Na jejich svatbě se paní Jízlová velmi styděla, protože šaty, které měla její snacha na sobě, byly příšerné. Celková svatební výzdoba byla hrozná.

Snacha ji proklela

Poté si novomanželé koupili byt, Vanesa totiž pracuje jako programátorka, takže vydělává spoustu peněz. Byt proto koupila celý za vlastní našetřené finance. Paní Jízlová nemůže překousnout to, jak moc je její syn s manželkou šťastný. Její zlost ještě zvyšuje fakt, že má její manžel Vanesu rád a často ji brání. Ovšem vše vygradovalo, když paní Jízlová své snaše řekla do očí, že se za ni stydí, dělá jen ostudu a rozhodně to není žena pro jejího syna. Křičela na ni, ale Vanesa byla naprosto klidná. O několik dní později oznámila, že svou tchyni proklela, protože je to zlá žena.

„Tato situace se stala před třemi lety, od té doby se mi nic nedaří. Kvůli pandemii jsem přišla o práci, nemohu najít novou, můj zdravotní stav se zhoršil,“ svěřila se paní Jízlová. Když se vidí se svou snachou, vždy je mezi nimi velké napětí. Jakmile řekla svému muži a synovi, že vše je vina Vanesy, oba se jí vysmáli. Tvrdí, že si z ní dělá pouze legraci. Paní Jízlová je tak naštvaná, že dokonce své snaše řekla, že s tím kroužkem v nose vypadá jako označkovaná kráva.

Vanesa zná datum tchyniny smrti

Největší ránu však paní Jízlová dostala nedávno, když jí Vanesa oznámila, že byla u kartářky, která jí sdělila datum tchyniny smrti. „Od té doby nejím, nespím,“ píše v dopise žena. Neví, co má teď dělat, protože je přesvědčená o tom, že ji Vanesa proklela a chce ji dostat do hrobu. Proto se paní Jízlová také rozhodla navštívit kartářku. Ta jí sdělila, že se ji snacha snaží pouze vystrašit. A pokud bude jejím řečem věřit, přinese jí to pouze neštěstí.

magie iZdroj fotografie: Depositphotos

Paní Jízlová je však o prokletí, které na ni Vanesa uvalila, přesvědčena. Proto na Facebooku našla skupinu o magii, v níž požádala o pomoc. Nyní čeká na očistný rituál, jejž si objednala. Ten by z ní měl sejmou všechny snašiny kletby. Nebylo to vůbec levné, ale na tomhle paní Jízlová rozhodně šetřit nechce. „Musím něco udělat, nebo mě tahle nechutná ženská zabije. Nikdy jsem v takové věci nevěřila, ale teď již ano. A to jen kvůli ní,“ ukončila svůj dopis čtenářka Jízlová.

Co si myslíte o celé této situaci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů