K Vánocům dostala od tchyně dárek: „Jsi tlustá,“ odůvodnila svůj výběr

Dárek od tchyně jí vzal slova ze rtů. Nedokáže pochopit, jak jí mohla něco takového udělat. Od manžela nemá žádnou podporu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

O Vánocích se říká, že jsou to svátky klidu a pohody. Tyto příjemné pocity však může narušit hned několik věcí. Lidé po celém světě se snaží na vánoční čas nejlépe naladit tématickou výzdobou v podobě různých světýlek a svíček, ale také vyšperkovaným jídelníčkem, který zahrnuje nespočet druhů cukroví. V neposlední řadě zbývá nakoupit a zabalit dárky pro své okolí.

Tchýně ji darem rozplakala

Své o tom ví tato žena, pro kterou byly letošní Vánoce velkým a potupným zklamáním. Dárky mají obdarovaným udělat radost a vykouzlit jim úsměv na tváři. Avšak ona dostala dar, jenž jí snížil sebevědomí a vehnal slzy do očí. Žena přišla o své rodiče již před několika lety a kromě nich žádné příbuzenstvo neměla. Jako své nejbližší brala tedy manžela a jeho rodiče.

S tchyní si ne vždy rozuměla, ale jejich vztah nebyl tak špatný, jak se mohlo na první pohled zdát. S manželem a jeho rodiči se domluvili, že stráví Štědrý den všichni společně u jednoho stolu a stromečku. Žena nakoupila dárky pro celou rodinu, dětem hračky, manželovi lístky na koncert a tchánovi s tchyní ručníky, povlečení a další doplňky do bytu.

Trpí autoimunitním onemocněním

Měsíc před Vánoci si dokonce pořídila nové šaty, nakonec je však jako vhodný model na večeři zavrhla. Bylo jí diagnostikováno autoimunitní onemocnění, jež nekontrolovatelně měnilo její váhu. Nadešel Štědrý den a pod stromečkem ji zaujala malá krabička, o které věděla, že je od tchyně. Nedočkavě roztrhla balicí papír a odhalila tajemný dárek.

romanticky-darek-krabicka iZdroj fotografie: Freepik

Krabička obsahovala kúru na hubnutí na celé tři měsíce. Tchyně okomentovala svůj dar slovy: „Jsi ještě mladá, měla bys se sebou něco dělat. Pořád máš manžela, pro kterého bys měla být atraktivní.“ Žena nevěděla, jak reagovat. Za dárek ani nepoděkovala a po cestě domů si neustále přehrávala celou scénu dokola a dokola. Vše ještě zhoršila souhlasná reakce manžela s tchyní.

Jak byste na takový dárek reagovali vy?

Zdroj: NewsWeek
Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Sušička bude sloužit až o 10 let déle: Čistit by se měly nejen filtry, ale i senzory vlhkosti
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem