K Vánocům dostala od tchyně dárek: „Jsi tlustá,“ odůvodnila svůj výběr

Dárek od tchyně jí vzal slova ze rtů. Nedokáže pochopit, jak jí mohla něco takového udělat. Od manžela nemá žádnou podporu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

O Vánocích se říká, že jsou to svátky klidu a pohody. Tyto příjemné pocity však může narušit hned několik věcí. Lidé po celém světě se snaží na vánoční čas nejlépe naladit tématickou výzdobou v podobě různých světýlek a svíček, ale také vyšperkovaným jídelníčkem, který zahrnuje nespočet druhů cukroví. V neposlední řadě zbývá nakoupit a zabalit dárky pro své okolí.

Tchýně ji darem rozplakala

Své o tom ví tato žena, pro kterou byly letošní Vánoce velkým a potupným zklamáním. Dárky mají obdarovaným udělat radost a vykouzlit jim úsměv na tváři. Avšak ona dostala dar, jenž jí snížil sebevědomí a vehnal slzy do očí. Žena přišla o své rodiče již před několika lety a kromě nich žádné příbuzenstvo neměla. Jako své nejbližší brala tedy manžela a jeho rodiče.

S tchyní si ne vždy rozuměla, ale jejich vztah nebyl tak špatný, jak se mohlo na první pohled zdát. S manželem a jeho rodiči se domluvili, že stráví Štědrý den všichni společně u jednoho stolu a stromečku. Žena nakoupila dárky pro celou rodinu, dětem hračky, manželovi lístky na koncert a tchánovi s tchyní ručníky, povlečení a další doplňky do bytu.

Trpí autoimunitním onemocněním

Měsíc před Vánoci si dokonce pořídila nové šaty, nakonec je však jako vhodný model na večeři zavrhla. Bylo jí diagnostikováno autoimunitní onemocnění, jež nekontrolovatelně měnilo její váhu. Nadešel Štědrý den a pod stromečkem ji zaujala malá krabička, o které věděla, že je od tchyně. Nedočkavě roztrhla balicí papír a odhalila tajemný dárek.

romanticky-darek-krabicka iZdroj fotografie: Freepik

Krabička obsahovala kúru na hubnutí na celé tři měsíce. Tchyně okomentovala svůj dar slovy: „Jsi ještě mladá, měla bys se sebou něco dělat. Pořád máš manžela, pro kterého bys měla být atraktivní.“ Žena nevěděla, jak reagovat. Za dárek ani nepoděkovala a po cestě domů si neustále přehrávala celou scénu dokola a dokola. Vše ještě zhoršila souhlasná reakce manžela s tchyní.

Jak byste na takový dárek reagovali vy?

Zdroj: NewsWeek
Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství