Dagmar Patrasová o rozvodu s Felixem: „Neřešíme to poprvé,“ přiznala

Manželství herečky a hudebníka je jako jízda na horské dráze. Přestože se bok po boku objevili na křtu nového cédéčka, slova o rozvodu zase visí ve vzduchu.

Felix Slováček a Dagmar Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Černé mraky nad manželstvím herečky Dagmar Patrasové (66) a saxofonisty Felixe Slováčka (80) se zřejmě znovu rozestoupily. Společně se totiž už podruhé v krátké době po sobě objevili ve společnosti. Na křtu hudebníkova nového cédéčka byla jeho žena dokonce jedním z kmotrů. A vypadalo to, že rozepře, které ještě nedávno mezi sebou měli, jsou zapomenuty. Jenže zdání může klamat.

Na večírku se objevila exmilenka

V životě královnu dětských srdcí totiž už několikrát napadlo, že svého nevěrného manžela opustí. Poslední eskapádou, která herečku rozzuřila těsně před křtem alba, bylo zmizení Slováčka po jeho narozeninovém koncertu v Lucerně. Odjel a doma se prý týden neukázal. Patrasová ho podezřívala, že se jí vyhýbá, aby nemusel vysvětlovat, proč na večírek po koncertě pozval výtvarnici Lucii Gelemovou. S tou Slováček svou ženu 7 let podváděl.

Hudebník později vysvětlil, že odjel s kolegy do Bratislavy a Františkových Lázní, kde měl koncert. Ale tomu Patrasová nevěřila. „Ani se mně neobtěžoval říct, kde je. Od Honzy Adama jsem se čistě náhodou dozvěděla, že Felix je od pátku v Bratislavě. Dobře, ale kde spal ty tři noci? Tak byl u Gelemové, nebo u té Lenky Dragounové, anebo u jiné flundry. A docela by mě zajímalo, kdy se hodlá vrátit domů,” cituje rozčílenou herečku server Extra.

Rozvod? Není všem dnům konec

Na křtu Slováčkova alba ale zase byli spolu a vypadali spokojeně. Jenže zdání může klamat. Patrasová si totiž pár dní před akcí posteskla, že o křtu vůbec neví. „No tak za tohle by si zasloužil rozhodně pár facek. O tom mně taky totiž zapomněl říct. Ale ano, já to pokřtím, nikoli ale kvůli Felixovi, ale kvůli Honzovi Adamovi, který to cédéčko vymyslel a dal tam i tři moje písničky, z toho mám radost,” řekla serveru Kafe.

Felix Slováček a Dagmar Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Vztah mezi herečkou a hudebníkem možná zažehnal další krizi. Slova o rozvodu se ale nad párem stále vznáší. „To víte, že mě to napadlo, asi jako každou ženu v téhle situaci,“ řekla Patrasová serveru s tím, že to sice neudělala, ale „není všem dnům konec“. V minulosti totiž už jednou žádost o rozvod podala. „Felix mě přinutil, abych to stáhla, a sliboval a sliboval. Myslím, že se poučil, protože na to velmi doplatil. Po rozchodu s tou paní měl období, kdy na tom byl nervově velmi špatně, velmi ho to zasáhlo,“ svěřila se Blesku.

Co si myslíte o vztahu herečky a hudebníka?

Zdroj: Extra, Kafe, Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články