Dáda Patrasová měla namále, musel ji zachraňovat Felix. „Upadla, to se stává,“ říká

Felix Slováček uspořádal ke svým osmdesátým narozeninám velký koncert. Před ním se však musel postarat o svou manželku.

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

V manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka se udál další incident. Ačkoliv se oba dva objevili na večerní události v pražské Lucerně, tak se předtím odehrálo něco velmi nepříjemného. Velkolepé oslavě Felixových narozenin předcházel Dádin pád. Podle dostupných zdrojů se jí však dostalo péče starostlivého manžela. A to i přesto, že musel řešit přípravy svého velkolepého koncertu.

Chvilková slabost

Informace o pádu pochází z nejbližšího okolí slavného manželského páru. Jeden z jejich přátel o nešťastném incidentu Blesku řekl: „Něco se stalo, Dáda upadla a po pádu prý vůbec nepůsobila dobře. Přesto ale nechtěla, aby ji manžel odvezl na vyšetření do nemocnice.“ Bylo pravděpodobně vidět, že se Slováček o svou manželku a její zdraví velmi bojí. Proto jí chtěl přivolat pomoc.

Dáda svůj pád však vnímala úplně jinak. Zdůvodnila ho tak, že šlo o pouhou chvilkovou slabost. Ta mohla být způsobena mnoha faktory. Například náhlou změnou tlaku. O stav Dády se zajímalo vícero osob. Informoval o něm také její manžel před svým koncertem: „Mohlo se to stát každému. Dáda to má nahoru a potom zase dolů. Už je v naprostém pořádku.“

Dádina sokyně

Koncert byl uskutečněn k příležitosti Felixových osmdesátých narozenin. Nejednalo se o žádný malý večírek s hudebním doprovodem. Na místě se objevilo hned několik veřejně známých osobností, jako například Karel Vágner, Petr Vítek, Petr Janda, Zuzana Bubílková, Helena Vondráčková nebo Alexander Hemala. Na místě tak nebyla nouze o hvězdy českého showbyznysu.

Felix Slováček a Dáda Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Mezi hosty se však objevilo jedno velké překvapení. Největší šok zažila v podobě přítomnosti této osoby asi sama Dáda Patrasová. Na akci se totiž objevila také Lucie Gelemová. Bývalá milenka Felixe, a tím pádem domnělá sokyně jeho manželky. Gelemová prozradila, že ji doprovázel malíř Václav Bednář. Podle jejích slov s ním nedávno zahájila spolupráci na jeho nové oděvní značce.

Co si myslíte, že stálo za Dádiným pádem?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund