Dagmar Patrasová promluvila o všech mužích svého života. O ctitele neměla nikdy nouzi

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová se pochlubila všemi muži svého života. Co na to asi řekne její manžel Felix Slováček?

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ženská přitažlivost je dána mnoha faktory. Každý pokládá za atraktivní něco jiného. Pro někoho je to upravený vzhled hlásající ženskost. Dlouhé, lesklé vlasy, nalakované nehty, vhodný make-up, šaty, sukně a další kousky dámského šatníku. Někdo však sází na kouzlo, které sálá z ženy zevnitř. Na její sebevědomí, inteligenci, chování a charisma. Taková žena je dokonalá.

Získali si její srdce

Zářným příkladem takovéto ženy musí být zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová. Patrasová brzy oslaví své sedmašedesáté narozeniny. U příležitosti toho se svěřila médiím se svou minulostí ohledně mužů. Podle fanoušků vypadá herečka na svůj věk naprosto neuvěřitelně a tomu také odpovídá výčet všech partnerů, kteří kdy získali její pozornost a srdce.

Začala vztahem se scenáristou Jiřím Štaidlem. Ten bohužel tragicky zemřel v pouhých třiceti letech během autonehody. Kromě toho chodila také s hudebním skladatelem Michaelem Kocábem. Patrasová prozradila, že se ji snažil uhnat i již zesnulý hudební skladatel Karel Svoboda. Prý pro něj byla tak atraktivní, protože miloval svíčkovou omáčku, kterou vařila maminka Patrasové.

Francouzský herec

Největší třešničkou na dortu je zpěvaččin románek se slavným francouzským hercem Alainem Delonem. Byli spolu na několika schůzkách a herec ji obdaroval květinami. Bohužel nebyla mezi partnery požadovaná vášeň, a tak se vztah nevyvinul dalším směrem. Poté se však herečka vdala za hudebníka Felixe Slováčka, což byla jasná stopka pro všechny ostatní muže.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

V současné době se však zdá, že manželství prochází mnoha krizemi. V prosinci pronikly na světlo veřejnosti zvěsti o tom, že Patrasová požádala o rozvod. K tomu se přidávají fotografie obou manželů z nelichotivých situací. Zpěvačka byla přistižena při řízení pod vlivem alkoholu. Felix Slováček se naopak netají tím, že miluje společnost žen o mnoho mladších, než je on sám.

Který film s Dagmar Patrasovou máte nejraději?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství