Po 5 letech manželství zjistila, že je jí manžel 3,5 roku nevěrný. Přesto mu odpustila

Žena se po pěti letech manželství dozvěděla, že ji její muž více než tři roky podvádí. To, jak se zachovala poté, rozdělilo diskutující na internetu na dva tábory.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zjištění, že byl partner nevěrný, může být velmi zničující a může ovlivnit důvěru podvedeného na mnoho let bez ohledu na to, zda spolu pár zůstane. Nevěra může být emocionální, fyzická, nebo pouze virtuální, ale někteří lidé také mohou vést dvojí život, a mít tak před partnerem obrovské tajemství. Mnoho vztahů se brzy po odhalení podvádění zhroutí, ale některé páry se rozhodnou usmířit a dát si druhou šanci.

Odhalila několikaletou nevěru

Alexandrea Acevedo žila se svým partnerem Michaelem ve spokojeném vztahu, a tak se po pár letech rozhodli, že se vezmou. Po svatbě bylo vše nádherné, ale časem se začaly objevovat hádky a neshody. Michael začal být častěji pryč a chodil domů opilý, což se jeho ženě nelíbilo. Hádali se čím dál častěji, ale Alexandrea stále doufala, že se vše změní a zase si k sobě najdou cestu. Už jen kvůli jejich třem malým dětem.

Postupem času však vše vygradovalo a vyšlo na povrch něco, co Alexandrea nečekala. Michaelovi stále chodily na mobil zprávy, což bylo jeho ženě podezřelé. Ptala se ho, s kým si pořád píše, ale dostalo se jí odpovědi, že jen s kolegou z práce. Když si ale všimla SMS „Proč si myslíš, že se na to začne ptát?“, která byla adresována nějaké ženě, již to nevydržela a na svého manžela uhodila. Ten zapíral a pořád se vymlouval. Alexandrea však byla neústupná a stále na svého muže naléhala, až to nevydržel a přiznal se.

Nechápala, že byl něčeho takového schopný

Přiznal se, že si píše se ženou, se kterou udržuje intimní poměr už tři a půl roku. V tu dobu uplynulo od svatby pět let. Když Alexandrea zjistila, že většinu manželství žije ve velké lži, málem šla do mdlob. S manželem se pohádali, načež se sebral a odešel pryč. Ženě se honilo hlavou obrovské množství myšlenek, s nimiž se nedokázala vypořádat. Střídaly se v ní emoce jako na běžícím páse. Cítila bezmoc, vztek, smutek, ale zároveň svého muže stále milovala. Nemohla spát, neustále přemýšlela, jak se k celé věci postaví. Nevěděla, zda má vinit sebe, nebo jeho.

žena a muž v posteli, on potají telefonuje iZdroj fotografie: Depositphotos

Nedokázala pochopit, že byl Michael něčeho takového vůbec schopen. Naprosto zradil její důvěru a rozdupal její city. Když se s manželem poté viděla, cítila k němu obrovskou zášť a odpor, ale zároveň i lásku. Vždy byl skvělým partnerem a otcem jejich dětí. Přesto mu navrhla rozvod. V tu chvíli mu došlo, jak velkou chybu udělal. Slíbil, že milenecký vztah ukončí a začnou znovu. Alexandrea však nevěděla, zda mu může dále věřit.

Na sociálních sítích se strhla bouřlivá diskuze

Po sdílení svého příběhu na sociálních sítích se Alexandreino rozhodnutí zůstat s Michaelem setkalo se spoustou různých komentářů. Jejich životní story vyvolala obrovskou diskuzi, kde se lidé rozdělili na dva tábory, z nichž jeden ženino rozhodnutí nechápe a odsuzuje, zatímco ten druhý jí rozumí a podporuje ji. Mnoho komentujících sdílelo své podobné příběhy, jiní zase nedokázali pochopit, jak mohl Michael takto žít a udržovat dva vztahy najednou tak dlouho.

Jeden z internetových uživatelů napsal: „Nedokázal bych překousnout, kdyby moje partnerka políbila někoho jiného, natož toto. Naprosto by to narušilo mou důvěru.“ Další komentující dodala: „Tři a půl roku????? Měla bych pocit, že žiju s cizím člověkem.“ Někteří však s Alexandreiným rozhodnutím souhlasili. „Prošla jsem si něčím podobným. Dalo mi to hodně práce, ale naše manželství je dnes mnohem silnější než kdy předtím,“ zněl podpůrný komentář.

Miluje ho, proto ho neopustí

Alexandrea svou volbu zůstat s nevěrníkem v manželství obhajuje a za svým rozhodnutím si stojí. Jak sama napsala: „Bude to běh na dlouhou trať a stále cítím strach, že to může udělat znovu, ale Michael je velmi neústupný ve snaze porozumět mi a zaměřuje se na to, aby mi pomohl. Dělá vše pro to, aby to mezi námi bylo zase krásné jako kdysi. Musí tam být láska, není to pomíjivý pocit, je to volba, kterou děláte každý den. A když přestanete milovat, je snadné se ho vzdát. A já miluji, proto ho neopustím.“

muž a žena, pár, se fotí na mobil iZdroj fotografie: Pexels

Dále se svěřila: „Abych se dostala tam, kde jsem teď, přestala jsem hledat chybu v sobě i v něm a přestala jsem hledat důvody, proč se v dané situaci cítit špatně. Začala jsem hledat důvody, proč se cítit dobře. Snažím se teď z toho vytěžit to nejlepší. Mám pocit, že můj manžel si těmito věcmi musel projít a sáhnout si na dno, aby si uvědomil, co v nás má, a byl tak skvělým manželem a tátou.“

Co říkáte na ženino rozhodnutí?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články