Otec si svého nemocného syna přivázal k nohám, aby zkusil, jaké to je chodit. Jeho reakce lidi dojala

Dojemné video obletělo sociální sítě. Tento muž je úžasným tátou, který si k sobě přivázal nemocného syna, aby mohl na chvíli chodit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na sociální síti Facebook se nedávno objevilo video, které do dnešního dne nasbíralo 45 milionů zhlédnutí. Obrovskou vlnu pozitivních reakcí si vysloužilo díky dojemnému činu otce malého chlapce, který si ho přivázal k nohám, aby mohl jeho syn zažít, jaký pocit to je, moci na chvíli chodit jako zdraví lidé.

Trpěl nevyléčitelnou vadou

Malý chlapec trpí od narození nevyléčitelným postižením, které mu znemožňuje chůzi. Vždy byl smutný, když okolo sebe viděl pobíhat zdravé děti, a jeho rodičům to bylo neskutečně líto. Cítili se bezmocně, protože jejich synovi nikdo nedokázal pomoci a on byl permanentně upoután na invalidní vozík.

Otce napadl skvělý nápad

Jeho otce trápilo, že viděl syna nešťastného, a strávil několik večerů tak, že seděl zavřený ve své pracovně a snažil se vymyslet nějaké řešení. Chtěl syna potěšit, a tak ho po pár dnech napadl skvělý nápad. Vyrobí speciální popruhy, kterými si syna připoutá ke svým nohám, a umožní mu tak zažít pocit samostatné chůze. Nakoupil potřebný materiál a s velkým elánem se pustil do práce.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vyrobil důmyslný systém

Během víkendu vytvořil ve své dílně speciální systém. Nejširší popruh vedl okolo jeho pasu, k němu připojil vestu, kterou bude mít oblečený jeho syn. Další popruhy pak upevnil okolo nohou, aby s nimi mohl pohybovat a chodit. Věděl, že se podobné věci dají koupit přes internet, on se ale do tvoření tak zapálil, že měl za dva dny hotovo.

Syn měl neskutečnou radost

S návrhem pyšně předstoupil před svého syna, který okamžitě souhlasil s tím, aby šli na zahradu otcův systém vyzkoušet. Vše fungovalo na jedničku a maminka se rozhodla natočit video výjimečného okamžiku, kdy jejich syn poprvé stojí na vlastních nohách. Radost v očích malého chlapce je nepřehlédnutelná a nejen uživatelé Facebooku museli přiznat, že je video dojalo. Chlapec má obrovské štěstí na milující rodinu, která se mu snaží splnit všechny jeho sny.

Co říkáte na čin tohoto úžasného otce?

Zdroj: MegaSvet
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články