Mahulena Bočanová se na KVIFF objevila po boku „staronového“ přítele. Prozradila vtipnou historku z jejich seznámení

Herečka se na KVIFF znovu podívala po 28 letech, tentokrát po boku svého přítele. Prozradila vtipnou historku o tom, jak se seznámili a dali dohromady.

Mahulena Bočanová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Po dlouhých 28 letech se na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary opět objevila známá herečka Mahulena Bočanová. A nedorazila sem sama. Fanoušci ji mohli v ulicích spatřit po boku podnikatele Petra Hanáka, se kterým se v roce 2020 rozešla a pak se k němu znovu vrátila. Podělila se i o historku z doby, kdy se dali dohromady.

O vztazích moc nemluví

Na rozdíl od jiných celebrit Mahulena Bočanová v minulosti své vztahy příliš nekomentovala. „Mám-li být upřímná, život se mnou není jednoduchý. Je jenom pro silné povahy a divím se, že se mnou někdo chce žít. S Petrem jsme spolu už několik měsíců a nechci to moc rozebírat,“ řekla novinářům z Blesku. S partnerem na KVIFF navštívili módní přehlídku známé návrhářky Beaty Rajské.

Takto se dali dohromady

Všechny samozřejmě zajímalo, jak se herečka s brněnským podnikatelem dala dohromady. V roce 2019 se společně objevili na svatbě Adély Gondíkové a Jiřího Langmajera a poté konečně prozradila vtipnou historku o jejich seznámení. „Někde v rozhovoru jsem řekla, že by měl můj další chlap vypadat jako Mr. Propper, vysoký a holohlavý. Petr se to někde dozvěděl a poslal mi fotku s tím, že on je ten pravý. Hodně mě to pobavilo a začali jsme spolu chodit,“ řekla Blesku.

Nebyla ve vztahu spokojená

O rok později, v roce 2020, se ale jejich vztah bohužel opět rozpadl. „Připadal mi jako moje druhé dítě, ztřeštěné a roztomilé. To šlo, když mi bylo dvacet, pětadvacet, ale dnes už ne. Vztah o dovolených na horách nebo u moře, při zamilovanosti a večeřích není všechno. Ale rozchod není tragédie. Tragédie je, když žijete ve vztahu, kde nejste šťastná, a setrváváte v něm z vypočítavosti nebo pohodlnosti,“ sdělila Extra.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mahulena Bočanová (@mahulena_bocanova_official)

Zpátky spolu

Vypadá to ale, že za uplynulé tři roky se toho dost změnilo. „Je to fajn a doufám, že to vydrží. Oba si to užíváme, a navíc na festivalu, kde jsem po 28 letech a Petr poprvé,“ prozradila se spokojeným úsměvem Blesku. Fanoušci doufají, že si dvojice všechno vyříkala, a neshody tak překonala. Mahulena Bočanová na fotkách zářila štěstím, což je dobré znamení.

Jaké šance tomuto vztahu dáváte?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články