Bagárová s Murradovem po rozchodu vychází lépe, než když tvořili pár: „Myslím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí,“ říká

Po rozchodu se zpěvačka s proslulým bijcem dokáže domluvit lépe, než když tvořili pár. Na dovolenou by ale samotnou dceru s otcem raději zatím nepouštěla.

Monika Bagárová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Monika Bagárová po boku nového partnera Leonarda Lekaje (32) září štěstím. Přes rozchod se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (33), se kterým má tříletou dceru Rumii, se už zřejmě definitivně přenesla.Každý rozchod je bolestivý, zvlášť když je tam dítě. Každopádně si myslím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, který mohlo vzniknout, a teď jsme každý šťastný tam, kde jsme. Dokážeme se skvěle domluvit. Líp, než když jsme byli spolu,“ cituje zpěvačku server Extra.

Nejde o žádné drama, prostě se rozešli

Zpěvačka po rozchodu se zápasníkem zůstala na výchovu malé dcerky sama. Snaží se být skvělou mámou. „Nejsem od začátku sama. Mám skvělou rodinu, mám skvělou mamku a taťku, kteří mi fakt pomáhají,“ vysvětlila. Navíc se staral i otec dítěte. „On ten tatínek tady vždycky nějak byl a zajímal se o Ruminku, takže já z toho nedělám žádný drama, tak prostě jsme se rozešli. Je spousta žen, který se svým partnerem nejsou a mají s ním děti, a tak to prostě je,“ dodala.

Střídavá rodičovská péče zřejmě nepřichází v úvahu. Na tříletou Ruminku je zpěvačka totiž velmi fixovaná. Sociální sítě se jen hemží fotkami, jak společně tráví volný čas. Ona je pro mě v životě číslo 1 a vždycky bude. Já jsem si ji pořídila proto, že s ní chci ten čas trávit a chci si s ní užívat každý jeden moment, kterej je i pro ni důležitej. Snažím se to v životě dělat tak, aby i jí bylo dobře a měla jako dítě všechno, co potřebuje,“ prohlásila Bagárová.

Na dovolenou s otcem je ještě čas

Zdá se, že se to talentované zpěvačce daří. Její nový přítel, zámožný karlovarský podnikatel Lekaj, totiž zbožňuje i její dceru. „Ruminka Lea miluje, tak jako on ji. Myslím si, že kdyby tam ten krásný vztah nebyl, tak bych ani nemohla být šťastná já,“ vysvětluje zpěvačka. Na plánování dalšího dítěte je prý ale ještě čas. „Jednou určitě ano, ale zatím si užíváme Ruminku,“ poznamenala zpěvačka. Zatím se spíš strachuje o to, jak její láska vstřebá pozornost médií, na kterou nebyla zvyklá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Přestože se uzbecký zápasník o svoji dceru podle zpěvačky zajímá, nešlo si nevšimnout, že na nedávné oslavě jejích tříletých narozenin chyběl. Bagárová si momentálně nedokáže představit, že by dceru nechala s otcem odjet na dovolenou do Uzbekistánu. Je na to prý zatím moc malá. „Jednou Ruminka přijde do věku, kdy si sama řekne, že chce jet s tátou. A když s ním bude vycházet dobře, nebudu s tím mít problém, ale myslím si, že na to máme ještě spoustu let čas,“ dodala.

Co si myslíte o rozhodnutí zpěvačky?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články