Zpěvačka Monika Bagárová opět ukázala fanouškům svou dceru Ruminku. Nazývá ji malou potvůrkou

Fanoušci zpěvačky Moniky Bagárové zbožňují i malou Ruminku. Celý Instagram se rozplývá nad roztomilou slečnou.

Monika Bagárová v pruhovaném svetříku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Každá maminka, která má účet na sociálních sítích, stojí před velkým rozhodnutím. A to zda své dítě skrýt před zraky ostatních uživatelů, nebo naopak zveřejňovat jeho fotografie v souladu s obvyklými příspěvky na jejím profilu. Některé maminky volí kvůli bezpečnosti dítěte alespoň částečnou cenzuru, kdy neukazují jeho obličej. Každá však zvolí jiný přístup k této problematice.

Podoba obou rodičů

Zpěvačka Monika Bagárová se svou dcerkou a její podobou nijak netají. Dcera Ruminka se jí narodila v květnu roku 2020, kdy tvořila Bagárová pár se zápasníkem Machmudem Muradovem. Jejich partnerství však trvalo pouhé tři roky. Přesto je dívenka podobná na oba svoje rodiče. V jejích rysech jdou rozeznat jak Muradova mimika, tak hnědé oči Bagárové.

Zpěvačka má na svém instagramovém profilu téměř devět set padesát tisíc sledujících. Závratnou rychlostí se blíží k neuvěřitelnému milionu uživatelů, kteří budou sledovat její profil. Na něm sdílí fotografie ze svého pracovního života, chvil s rodinou, ale také s přáteli. Samozřejmě na něm nechybí ani fotografie s malou Rumiou, které patří mezi nejoblíbenější obsah jejího profilu.

Lavina komentářů

Jednu takovou sdílela zpěvačka před pár dny. Ruminka na ní dělá bláznivou grimasu. Bagárová k příspěvku dopsala: „Naše malá potvůrka.“ Za tento popisek přidala také láskyplné smajlíky. Následně se strhla lavina komentářů, v nichž se ostatní rozplývají nad malým andílkem. Pan Michal připsal svůj komentář: „Malá roste jako z vody!“ Na tom se shodnou snad všichni rodiče.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Příspěvek s fotografií si můžete prohlédnou výše. Kromě hraní si s dcerou tráví Bagárová dny také zdokonalováním své vlastní kosmetické značky, která se specializuje na péči o pleť. Značka dostala jméno Rumyia a neustále je obohacována novými produkty. Nezbývá než popřát, ať z Ruminky vyroste stejně úspěšná a krásná žena jako její maminka.

Jaký máte postoj k dětským fotkám na internetu?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla