Život Jiřího Langmajera je samé faux pas: Od veřejné nevěry až po nechtěné zveřejnění svého přirození

Talentovaný herec s velkým charismatem míval slabost pro alkohol i krásné ženy. S přibývajícími roky se prý zklidnil a ve vztahu se současnou manželkou dokáže žít bez větších excesů.

Herec Jiří Langmajer i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Charismatický sympaťák Jiří Langmajer v červnu oslavil 57. narozeniny. Plzeňský rodák se blýskl v řadě filmových i seriálových trháků jako je Copak je to za vojáka, Snowboarďáci, Po čem muži touží, Bezva ženská na krku, Špunti na vodě nebo Lajna. Pověst bouřliváka a nevěrníka, která stála i za rozpadem jeho prvního manželství, se s ním táhne. Zdá se ale, že s přibývajícím věkem se zklidnil. Po boku své další ženy, herečky Adély Gondíkové (49), vypadá šťastně a spokojeně.

Aféru s modelkou manželství ještě ustálo

Než se oblíbený herec, který měl slabost pro alkohol i krásné ženy, propracoval do pohodové rodinné fáze, chvíli to trvalo. Vztah s první manželkou Kamilou, s níž má dvě dcery, krachl. Byl jí totiž opakovaně nevěrný. Podle serveru Extra jeho krátká aféra s vdanou misskou Petrou Faltýnovou (45) obletěla snad celé Česko. Byl z toho obrovský skandál, nad nímž nakonec Kamila ještě přimhouřila oko.

Hercovo první manželství už ale neustálo další zkoušku. Vzalo rychlý konec, když se Langmajer následně zapletl s Gondíkovou. „Spojila nás láska a ta tam pořád je. To je vlastně ten jediný velký spojovatel. V branži se známe všichni a potkáváme se. Žádné osudové setkání na natáčení to nebylo. Znali jsme se a vídali a potom to nějak tak postupně vzniklo. Hrát jsme spolu začali až poté, co jsme se dali dohromady,“ cituje herečku server.

Odkryl fanouškům víc, než zamýšlel

Z počátku nebylo zřejmé, zda znovu nejde jen o chvilkové poblouznění. Už jsou ale čtyři roky manželé a vypadá to, že všechno klape. Oba jsou si zřejmě vědomi, že na vztahu se musí pracovat. „Je to tak. Taky jsem k tomu po letech došel. S Adélou jsem se zklidnil. I díky tomu, že se ke mně i po letech intenzivního vztahu chová pořád moc hezky a že ve mně cit dál pěstuje a hnojí. Dokážu díky tomu žít bez větších excesů, koneckonců taky stárnu. A uvědomuju si víc než dřív, že život je jen jeden,“ řekl Langmajer Deníku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Občas se ale vytížený herec excesům nevyhne. Je celkem aktivní na sociálních sítích, kde s fanoušky sdílí i své soukromí. Sem tam se dopustí i nějakých faux pas. Například když se chtěl pochlubit, jak se otužuje. Na videu odkryl víc, než zamýšlel. „Jak jsem vylezl z toho bazénu, nějak jsem se nestihl zakrýt. Ale jsem na to pyšný. K videu jsem navíc připsal: Mám malého pinďoura a jsem šťastnej, což je pravda. A jim to přišlo vtipné. Nevadí jim to,“ řekl serveru.

Co si myslíte o zklidnění hereckého bouřliváka?

Zdroj: Extra, Deník
Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články