Je jí teprve 10 let, ale už má piercing v pupíku a nosila umělé nehty. Podle matky je to normální

Přestože zkušenost, kterou desetiletá dívka měla s dlouhými akrylátovými nehty, byla nepříjemná a bolestivá, neodradilo to její matku v tom, aby jí povolila další vylepšení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Odolat škemrání dětí o nejrůznější věci někteří rodiče prostě nezvládají. Nakonec potomkům dopřejí téměř cokoli, možná i s jistou dávkou sebezapření. To ale není případ Whitney Ainscoughové z britského hrabství Jižní Yorshire, která na sociální síti TikTok vystupuje pod přezdívkou Špatná matka. Na platformě sděluje sledujícím, co své 10leté dceři dovolila. Jako například umělé nehty nebo piercing v pupíku. Přestože čelí kritice a některá rodičovská rozhodnutí se ukázala jako špatný nápad, stojí si za svým.

Bolestivý zážitek s umělými nehty nestačil

Módní výstřelky, které si pořizují populární celebrity, inspirují spoustu dětí. Chtějí to samé, i když to třeba není zcela vhodné a ani příliš bezpečné. Matka 10leté dívky už minimálně jednou svého rozhodnutí litovala. Její dcera totiž zatoužila mít dlouhé akrylové nehty. Matka na tom neviděla nic špatného a dívce je nechala udělat v salonu. Obrat přišel ve chvíli, kdy se dítěti umělý nehet ulomil a s ním se odtrhla i část jejího normálního nehtu. Dívka plakala bolestí.

Influencerka, kterou na sociální síti sleduje kolem 190 tisíců lidí, už z umělých nehtů nebyla u vytržení a varovala ostatní rodiče před stejnou chybou. „Nedovolte své 10leté dceři, aby měla akrylové dlouhé nehty, protože se stane toto. A teď to nemůže sundat a pláče bolestí. Utrhla si svoje nehty,“ uvedla matka. Vysvětlila, že nehet se dceři zachytil ve dveřích a utrhl se. Kvůli poranění dívka prý musela užívat antibiotika. Matce údajně také řekla, že umělé nehty už nikdy nebude chtít.

Piercing v pupíku dítěte není problém

Navzdory nepříjemnému incidentu s umělými nehty 30letá Ainscoughová ve výchově dcery pravděpodobně příliš nepřitvrdila. Když 10letá dívka přišla s tím, že by chtěla piercing v pupíku, dovolila jí to. „Jsem její máma. Řekla jsem jí, že si to může nechat udělat. Nevidím žádný problém v tom, když si 10letá holčička nechá propíchnout pupík,“ uvedla na svém tiktokovém profilu. U sledujících ale nenašla pro své rozhodnutí moc pochopení.

@itsmebadmom Replying to @𝐀𝐧𝐧𝐚𝐚𝐚💎 why did i let my 10year old have her belly pierced? 👀 #fyp #fy #kidsoftiktok #daughter #ten #moms #itsmebadmom #bellypiercings #home #mydescion #councilestate #costofliving ♬ original sound – Itsmebadmom✅

Spustila se totiž lavina kritiky. Diskutující ženu z Jižního Yorku obviňovali, že podle nich jde o zneužívání dětí a upozorňovali rovněž na zdravotní rizika piercingu. Neústupná matka očekávala, že se bude s lidmi v názorech rozcházet a bude si muset vyslechnout, jak je to špatné a neměla 10leté dceři piercing dovolit. „Ale nakonec jsem její máma, já jsem ta, která nese odpovědnost za všechno, co si nechala udělat,“ reagovala Ainscoughová.

Co si myslíte o tom, že matka dceři piercing i umělé nehty dovolila?

Zdroj: ItsmeBadMom
Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články