Leonardo DiCaprio měl v lásce celý život smůlu. Neztrácí ale naději a stále hledá svou spřízněnou duši

Charismatická hollywoodská superstar si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek žen. Herec randil s celou řadou úspěšných krasavic, ale přednost dával prý něčemu jinému.

Americký herec Leonardo DiCaprio i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Proslulý hollywoodský krasavec Leonardo DiCaprio (48) ani s přibývajícím věkem neztrácí sex-appeal. Je zřejmě nejžádanějším single mužem filmového světa. Přestože talentovaný herec, producent a enviromentální aktivista si na nezájem žen rozhodně nemůže stěžovat, stále nenašel tu pravou. Možná se to ale brzy změní. Do života se mu znovu vrátila modelka Gigi Hadid (28). Poprvé se rozešli loni na podzim, ale vzápětí se k sobě vrátili. Podruhé vztah krachl v únoru.

O krasavice neměl nikdy nouzi

Ve filmovém světě je DiCaprio považovaný za velký talent, který oplývá obrovskou profesionalitou. I proto je zřejmě jeho kariéra doslova ohromující. Zazářil v řadě ikonických filmů jako je Titanic, Velký Gatsby nebo Chyť mě, když to dokážeš. Za roli ve snímku Revenant získal prestižního Oscara. Není divu, že pohledný sympaťák nikdy neměl nouzi o pozornost žen. Ale zřejmě měl smůlu, protože žádný z jeho vztahů nevydržel.

Přestože chodil s mnoha krásnými a úspěšnými modelkami, herečkami nebo zpěvačkami, spřízněnou duši stále hledá. Jeho ložnicí měly projít podle serveru VipShow třeba herečky Camila Morrone, Blake Lively, Kristen Zang nebo modelky Naomi Campbell, Bridget Hall, Bar Refaeli či zpěvačka Rihanna. Skoro šest let měl po svém boku také brazilskou supermodelku Gisele Bündchen, ale ani s ní to herci nevyšlo.

Práce byla na prvním místě

Problém byl prý v tom, že DiCaprio upřednostňoval práci. „Už mě nebavilo kouřit, pít a příliš pracovat a stále více jsem si uvědomovala věci, na které jsem se rozhodla během našeho společného života nedívat. Bohužel jsem tehdy byla jediná, kdo chtěl vážně hledat svou duši, zatímco on zůstal stejný. Nikdy se nezměnil. Práce a vše, co s ní souviselo, pro něj byla prioritou,“ napsala Bündchen ve své knize Lessons: My Journey to a Meaningful Life z roku 2018.

Momentálně je podle bulváru ve hře znovu o dvacet let mladší Gigi Hadid. Opakovaně byli viděni, jak spolu flirtovali, třeba v restauraci v Londýně nebo v americkém přímořském letovisku Hampton. „Je docela zřejmé, že se vídají. Možná ne výhradně, ale určitě spolu chodí. Dotýkají se a koketují,“ řekl časopisu People zdroj z okolí dvojice. Modelka se prý s hercem ráda baví. „Ale není hloupá. Nevěří, že to někam povede. Dokud ale všechno bude klapat, budou se nadále vídat,“ dodal.

Modelka se vymyká běžnému standardu

Možná slavný fešák nakonec podlehne jejímu kouzlu a přehodnotí své priority. Americká topmodelka, která se objevila i na titulní stránce prestižního magazínu Vogue, je totiž jistým způsobem výjimečná. Vymyká se totiž standardu DiCapriových přítelkyň, kterým obvykle bývá v průměru kolem 23 let. Navíc je matkou. Má malou dceru z předchozího vztahu s anglickým zpěvákem a někdejším členem skupiny One Direction Zaynem Malikem.

Co si myslíte o single životním stylu oscarového herce?

Zdroj: VipShow, People
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články