Zdroje tvrdí, že Leonardo DiCaprio nechal své přítelkyně podepsat smlouvu o mlčenlivosti

Všechny přítelkyně známého herce údajně musely podepsat smlouvu o mlčenlivosti, jež jim zakazuje šířit jakékoli informace o jejich společném soužití.

Leonardo DiCaprio s motýlkem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ať se jedná o hollywoodské hvězdy či jiné známé herce a umělce, každý z nich je pod drobnohledem médií a tisku. Musí se smířit s tím, že již nikdy nebudou moci jít ven bez toho, aniž by byli sledováni novináři a fotografy, kteří se snaží ulovit fotku, jež by byla pro čtenáře zajímavá. Především bulvár hledá jakékoli informace ze soukromí hvězd, což je pro tyto umělce jistě nesnesitelné. Leonardo DiCaprio to ale vyřešil po svém.

Oblíbený a ženami milovaný Leo

Leonardo DiCaprio je jedním z nejznámějších amerických herců a producentů. V moderním světě snad neexistuje člověk, který by o něm neslyšel. Má za sebou naprosto hvězdnou kariéru, již začal hraním v reklamách a seriálech. Jeho největší rolí bylo ztvárnění Jacka ve filmu Titanic a důležitá byla také jeho hlavní role ve filmu Letec. Je držitelem Oscara za hlavní mužskou roli ve filmu Revenant Zmrtvýchvstání a dalších významných ocenění.

Co se týká jeho osobního života, má za sebou několik milostných vztahů, především s krásnými modelkami, mezi něž patří Kristen Zang, Gisele Bündchen a izraelská manekýna Bar Refaeli. Po rozchodu s ní byl poté často vídán v přítomnosti americké modelky a herečky Blake Lively. Mezi jeho nejbližší přátele patří herci Kevin Connolly, Lukas Haas, Tobey Maguire a herečka Kate Winslet, s níž tvořil milostný pár právě ve filmu Titanic.

Smlouva o mlčenlivosti: Ano, či ne?

Leondardo je kvůli své slávě a oblíbenosti často pronásledován novináři a fotografy. Každý z nich by se chtěl o tomto herci dozvědět nějaké pikantnosti z osobního života, aby je mohl odhalit veřejnosti. DiCaprio však dle zdrojů nad těmito „otravovateli“ vyzrál. Každá z jeho partnerek musela podepsat smlouvu o mlčenlivosti, takže ani jedna z nich nikdy nemluvila o čase stráveném s tímto hercem.

Leonardo DiCaprio na červeném koberci iZdroj fotografie: Depositphotos

Leonardo je totiž posedlý svým soukromím, takže má svého asistenta, který se na tyto dokumenty specializuje. Všechny jeho přítelkyně by mohly jistě vyprávět spousty příběhů a perliček ze svého života s DiCapriem, ale žádná z nich to nikdy neudělala, protože se bojí, co by mohlo následovat. Na povrch vyšlo pouze to, že ho naštve, když jeho partnerky nesdílejí jeho nadšení z věcí, jako jsou akční figurky, komiksy a samozřejmě jeho milovaná sbírka dinosaurů.

Zástupce Lea však tyto spekulace popřel a řekl, že žádné takovéto smlouvy neexistují. Kde je pravda, se však jen těžko obyčejní lidé dozví. Naposledy byl DiCaprio spatřen na párty s jednadvacetiletou modelkou Josie Redmond, takže pokud se tento pár rozejde, je zde otázka, zda se tato mladá dívka odváží zveřejnit jakékoli podrobnosti o jejich vztahu.

Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: RadarOnline
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články