Mladíci poprosili porotu, aby nemačkala bzučák, jinak by mohli přijít k úrazu. Prachař je ale předem varoval, že to možná nedodrží

Chlapecká akrobatická skupina přišla do talentové soutěže s opravdu vzrušujícím vystoupením plným adrenalinu.

Česko Slovensko má talent i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Sedmá řada známé televizní show Česko Slovensko má talent, která byla odvysílána v roce 2018 se divákům vryla do paměti pravděpodobně nejvíc ze všech. Tento ročník byl totiž nabitý spoustou účastníků s neuvěřitelným a nevšedním talentem. Diváci mohli v této řadě vidět nejen zpěváky a tanečníky, ale také světelnou show, kouzelníky, břichomluvce a akrobaty. V castingových kolech porotu velmi zaujala chlapecká skupina, jež předvedla opravdu vzrušující vystoupení.

Zaujali již nevšedním příchodem

Skupina pěti chlapců udělala na porotu i diváky dojem již svým příchodem na pódium. Část z nich tam totiž doskákala, někteří z nich přišli po rukou. Toto nevšední entrée vzbudilo u všech sledujících velkou pozornost. Poté, co se představili jako skupina Urban Sense, poznamenal porotce Jaro Slávik, že o nich ví, protože mají na sociálních sítích víc odběratelů než on sám. To kluky velmi překvapilo a rozhodně se cítili poctěni.

Urban Sense je skupina několika lidí zabývající se parkourem, akrobacií a kaskadérstvím. Členové tohoto týmu pocházejí z různých koutů České republiky a každý z nich trénuje již mnoho let. Jejich umění bývá využíváno ve vystoupeních, filmech a videích, jež jsou díky dokonale provedeným akrobatickým kouskům velice efektní. Ostatně přesně takové představení ukázali právě na hvězdném pódiu televizní show Česko Slovensko má talent.

Vystoupení plné adrenalinu a vzrušení

Když začali své vystoupení, mnoha divákům se tajil dech. Jejich skoky, salta a vruty byly provedeny s naprostou jistotou a koncentrací. Porota nadšeně sledovala celé jejich vystoupení. Když si navíc jeden z chlapců svlékl tričko, především ženská část publika včetně porotkyň byla více než spokojená. Jelikož takto vypracovaná a svalnatá těla zas tak často v této show nevidí. Celé vystoupení bylo opravdu vzrušující a plné adrenalinu.

A jak to tak bývá, zapojení publika či poroty povznese představení na vyšší úroveň, a tak toho tato chlapecká skupina náležitě využila. Poprosili o pomoc Dianu Mórovou, která si musela ve svých krásných černých šatech lehnout na zem. Netušila, co ji čeká, a tak s napětím očekávala, co se bude dít. Nakonec k ní přiskočil jeden z členů skupiny, ihned ji zvedl a objal. Herečka se jen tetelila blahem.

A aby to divákům nebylo líto, rozhodli se soutěžící překonat rekord v přeskočení počtu lidí. Jako vrchol vystoupení tak jeden z kluků naprosto dokonalým skokem překonal celkem 13 vedle sebe ležících diváků. Nebylo tedy divu, že si skupina Urban Sense vysloužila bouřlivý potlesk a jasný postup do dalšího kola. V letošním roce se můžete těšit již na 11. řadu této talentové soutěže, která bude jistě opět nabitá šokujícími a vzrušujícími vystoupeními podobného rázu jako to od chlapecké skupiny Urban Sense.

Co říkáte na jejich vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla