11letá slečna přišla do ČSMT zahrát na bicí: „Tohle některý matláci nezvládnou nacvičit ani za 30 let,“ komentoval Prachař

Dle slov porotkyně Marty Jandové je Nikoleta Šurinová jednou z mála výjimek na světě, a také bubeníkovskou bohyní.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Porotci populární soutěže Česko Slovensko má talent se už setkali s ledasčím. Malá školačka s bicími jim však přesto vzala vítr z plachet. Bubenice jménem Nikoleta Šurinová přišla do soutěže s jednoduchým nastavením mysli, kdy hned během úvodního medailonku řekla, že zkusí své štěstí a celá situace se nějak vybarví. V té době ještě nevěděla, jaký úspěch ji čeká.

Dva roky bubnování

Nikoleta porotu oslnila již na začátku, zvlášť když vyvrátila odhad Jakuba Prachaře o tom, že bude zpívat. Diváci se následně dozvěděli, že bubnování propadla již před dvěma lety. Do tohoto koníčku se naprosto zamilovala a už si nedokáže představit žádnou jinou zálibu. Netrvalo dlouho a Nikoleta představila svůj nápad s konkrétní písní.

Vybrala si song Wake Me Up od zesnulého hudebníka Aviciho. Uvedla, že ji tato píseň nabíjí energií. Diváci i porota ji hned během prvních tónů podpořili tleskáním do rytmu. Bylo vidět, že si malá soutěžící své vystoupení naplno užívá. Dokládal to její nadšený výraz a energické pohyby. Žádná jiná reakce než potlesk vestoje od všech přítomných nebyla adekvátní.

Bubeníkovská bohyně

Porotce Jakub Prachař ohodnotil soutěžící jako první: „To, co jsi nacvičila za dva roky, to někteří matláci nezvládnou ani za třicet. Nejde o techniku, to se člověk naučí. Jde o ten výsledný dojem. V jedenácti letech u holky je ta energie neuvěřitelná. Jde vidět, že tomu nástroji rozumíš, že ho máš ráda. Tak se s ním mazlíš. Hraješ s nadhledem, jedno velké ano.“

Další porotkyně Marta Jandová Nikoletě řekla: „Já jsem v životě viděla tolik kapel s tolika příšernými bubeníky. A to byli dospělí kluci. Také jsem viděla několik bubenic, ty byly ještě větší katastrofa. Řekla bych, že ty jsi jedna z výjimek na celém světě, která ty bubny takto ovládá. S takovou vášní, láskou a výrazem v obličeji, bubeníkovská bohyně.“ Nikoleta samozřejmě postoupila do finále.

Jak se vám líbí Nikoletino vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla