Jako hudební nástroj mu posloužily jeho dlaně. Porota ani diváci se nemohli přestat smát

Muž svým vystoupením v talentové soutěži pobavil všechny přítomné v sále. Nezvyklý byl především výběr jeho hudebního nástroje.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Každoročně se v několika zemích světa snaží zkušení porotci objevit ten největší talent, který se této soutěže zúčastní. Musejí tak zhlédnout obrovské množství vystoupení různých žánrů, jež si pro ně účinkující připravili. Některá vystoupení jsou tradičního rázu, jiná jsou naopak velice odlišná a netradiční. Jedním takovým vystoupením bylo představení muže, jenž hraje na velice zajímavý hudební nástroj.

Muž přiletěl z daleka

Tento muž jménem Guy First, který se rozhodl vystoupit v české verzi talentové soutěže, přicestoval až z dalekého Izraele, aby porotě předvedl svůj talent. Již dříve své vystoupení předvedl i v několika dalších soutěžích, což porotcům ochotně sdělil před svým vystoupením. Na dotaz, co bude dělat, porotcům oznámil, že jim zahraje na hudební nástroj. Porota však byla zmatená, jelikož si tento muž s sebou žádný nástroj nepřinesl.

Guy zmátl celý sál

Dotaz na jeho hudební nástroj samozřejmě od poroty přišel. Na toto jim Guy řekl, že používá pouze své ruce. Tímto výrokem zmátl snad každého člověka v sále, jelikož si nikdo neuměl představit, jaké vystoupení přijde. Porotci tedy zanechali svých dotazů a přenechali pódium muži, aby jim mohl ukázat svůj talent. V tu chvíli se již muž začal soustředit na svůj výkon, pro který si musel své ruce namazat. V ten moment porotci o to více znejistěli, jelikož si stále nedokázali představit, co je čeká.

Vystoupení všechny pobavilo

Z počátku mužova vystoupení začaly hrát známé světové hity. Po chvilce, kdy Guy chytl notu, je začal doprovázet za pomocí zvuků svých dlaní, které vydával díky tlaku a tekutině mezi dlaněmi. Prakticky okamžitě reagovala porota i publikum hlasitým smíchem, jelikož je náplň vystoupení neskutečně pobavila. Guy takto odprezentoval několik známých hitů a pobavil tím úplně celý sál, za což sklidil veliký aplaus.

iZdroj fotografie: Pixabay

Porota muže ohodnotila

I přestože pobavil celé publikum včetně poroty, neměl Guy ještě zdaleka vyhráno. Byl před ním verdikt porotců, kteří rozhodovali o tom, zda postoupí do dalšího kola. Ti se bohužel shodli na tom, že v dalších kolech této soutěže nemá tento talent šanci na vítězství. Guy tedy i přes skvělé vystoupení nakonec nepostoupil dále a v soutěži skončil. V každém divákovi však ten večer jistě zanechal velice zábavnou vzpomínku na své vystoupení.

Co říkáte na tyto netradiční umělce?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla