Taneční skupina v ČSMT rozplakala Evu Holubovou. Vystoupení nikdo z přítomných nedokázal pochopit

Na toto vystoupení porotci Česko Slovensko má talent dlouho nezapomenou. Taneční skupina zcela ovládla sál a po jejich skvělém vystoupení je čekal potlesk ve stoje.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Talentových soutěží se sice každý rok účastní desítky tanečníků, jen málokteří ale zůstanou v paměti porotců tak dlouho jako tato skupina. Čtyři mladíci, vystupující pod názvem B-Unique Crew, naprosto ovládli letošní ročník Česko Slovensko má talent. Podívejte se na jejich taneční číslo, po kterém nejen porotcům došla slova.

Do Prahy letěli několik hodin

Čtveřice mladých mužů přiletěla na letošní ročník talentové soutěže až z daleké Indie. Porotu, ve které ten den usedli Jakub Prachař, Eva Holubová, Jaro Slávik a Diana Mórová, naprosto okouzlili neuvěřitelnou kombinací break dance a iluzí. Tématem jejich tanečního čísla bylo uctívání hinduistického boha Šivy a zhostili se toho s opravdovou grácií.

Za výhru by koupili rodičům dům

Každý nadějný soutěžící dostal otázku, co by udělal se svou výhrou. Tito kluci z Indie v tom mají naprosto jasno. Bez váhání odpověděli, že by za peníze z výhry koupili dům pro své rodiče, kteří je celou dobu podporují. Porotu si tak kromě skvěle vypracované choreografie a velkého talentu získali také pokorou, protože toto bylo skutečně krásné gesto.

Husí kůže pro všechny v sále

Už při prvních tónech jejich hudby bylo jasné, že toto taneční číslo bude neobyčejné. Mladíci si zvolili tradiční indické oblečení a hudbu, jež skvěle podtrhovala atmosféru. Všichni čtyři jsou nadaní tanečníci, kteří diváky nepřestávali překvapovat nejrůznějšími iluzemi. Chvílemi to vypadalo, jako by byli z gumy. Na porotcích bylo vidět, že jim běhá mráz po zádech.

iZdroj fotografie: Pixabay

Následovaly bouřlivé ovace

Jen pár vteřin po skončení jejich vystoupení se sálem rozléhal hlasitý potlesk. Diváci i porotci tleskali ve stoje a bylo jasné, že toto vystoupení je dostalo. Místy bylo slyšet také skandování, aby porotci poslali kluky přímo do finále. Čtveřice na pódiu nevěděla, jak reagovat, a očividně byli dojatí a velmi šťastní, že v Česku sklidili takový úspěch.

Ročník nabitý opravdovými talenty

Letošní ročník Česko Slovensko má talent přináší opravdu rozmanitou paletu soutěžících. Diváci v televizi už mohli vidět několik zpěváků a tanečníků, ale také kouzelníka nebo člověka, který údajně umí zkratovat vrtačku skusem. Jedinečnou atmosféru jednotlivých vystoupení si můžete užít také na YouTube, kde jsou umístěny všechny záznamy.

Premiérové díly zábavného pořadu běží každou sobotu od 20:15 na Primě.

Které vystoupení letošního ročníku je vaše oblíbené?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články