Mnohým se ani nechce věřit, že Saskia Burešová letos oslavila 77. narozeniny. Jak zní její recept na mladistvý vzhled?

Perfektní vizáž legendy televizní obrazovky, která vypadá už dlouhé roky v podstatě stejně, není dílem estetické medicíny. Návod, jak opticky nestárnout, je prý prostý.

Bývalá hlasatelka Saskia Burešová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Šarmantní dáma s rudými vlasy a kultivovaným projevem, která se stala ikonou televizních obrazovek, oslavila na přelomu prázdnin už 77. narozeniny, ale jako kdyby se někdejší hlasatelky Saskie Burešové, která poslední tři dekády moderuje oblíbený pořad Kalendárium, běh času vůbec netýkal. Vypadá totiž pořád stejně fantasticky. A není to díky pomoci estetické medicíny. Její recept na udržení si mladistvého vzhledu a skvělé kondice je překvapivě jednoduchý.

Žádné botoxové výplně a podobné nesmysly

Na to, že se lidé pídí po jejím elexíru mládí, protože vypadá už dlouhé roky neustále stejně dobře, je moderátorka už zvyklá. Podle ní je to ale jen zdání. „Že bych se neměnila, tak to asi není. Jsem stále na televizní obrazovce, takže mě stále vidíte. Když se s někým nevidíte dvacet let, tak pak rozdíl poznáte, u mě by to bylo stejné. Ale lidé mi to říkají často, že se neměním, tak mě to samozřejmě těší,“ řekla rodilá Slovenka před časem Extra.

Ve výtečné kondici se Burešová, která se na televizní obrazovce poprvé objevila už v roce 1967, kdy moderovala pořad Poštovní schránka, udržuje pohybem. „Docela cvičím. Ne ale z důvodu ješitnosti, abych měla figuru jako laňka. Mám docela problémy s páteří, takže každé ráno poctivě cvičím. Jinak pro to, jak vypadám, nedělám vůbec nic. Přes deset let jsem nebyla na kosmetice, nenechala jsem si píchat žádné botoxy a podobné nesmysly,“ dodala pětinásobná držitelka ceny TýTý.

Jméno Saskia má díky Rembrandtovi

Nestárnoucí televizní legenda se o pleť stará sama. Používá kvalitní hydratační krémy a pokaždé dbá na to, aby si tvář pečlivě odlíčila. Podle serveru Kafe je jejím receptem na krásu oplachování obličeje vlažnou a následně studenou vodou, což vypne pokožku. Snaží se také spát osm hodin denně a nepije alkohol. Vyjma laserové operace na odstranění povislých očních víček Burešová prý žádné zkrášlovací operace nebo procedury nepodstoupila.

Moderátorka Saskia Burešová iZdroj fotografie: Nextfoto

Od svého manžela režiséra Petra Obdržálka, se kterým už oslavili zlatou svatbu, moderátorka komplimenty ohledně toho, že nestárne, neslýchá. „Můj muž mě moc nechválí. Když je podle něj všechno v pohodě, tak to poznám i bez pochval. Když se mu ale něco nelíbí, tak mi vynadá. Takže pořád lepší, když nechválí než to druhé,“ přiznala Extra Burešová, která má své netradiční jméno Saskia podle manželky holandského malíře Rembrandta, kterého nadšeně obdivovala její maminka.

Co říkáte elixíru mládí Saskie Burešové?

Zdroj: Kafe, Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články